Domov / Domácnosť

Svietnik 7,5 x 7,5 x 13 cm Quinsai Garden Gifts

Kód: 10-4481-5520 Produktové číslo: 4003686377646
Výrobca: Villeroy & Boch
Záruka: 24 mesiacov
Dostupnosť: Na objednávku
45,80 € , plus doprava
(45,80 €/ks)
 
Svietnik 7,5 x 7,5 x 13 cm Quinsai Garden Gifts

Kolekcia porcelánu Quinsai Garden Gifts od nemeckého výrobcu Villeroy & Boch.

Rok vzniku: 2019

Vzor z kolekcie Quinsai Garden vám ukáže záhadný svet na východe Číny, mesto Qunsai (Chang-čou) sa nachádza na konci Hodvábnej cesty a bolo obľúbené miesto Marca Pola. Na svojich cestách navštívil veľa miest, ale žiadne ho toľko nenadchlo a nezaslúžilo si toľko superlatívov ako bývalé hlavné mesto krajiny za dynastie Sung. Opisuje ho ako najočarujúcejšie miesto na svete: "Tiahne sa viac ako 160 kilometrov a lode sa môžu plaviť pod 1200 mostami. Dovážajú sa sem len tie najkrajšie veci a tie najlepšie vína. Myšlienky a želania ľudí sa zameriavajú len na komfort a fyzickú pohodu." Nič nebolo ponechané náhode v nádherných záhradách v Quinsai - každý pestovaný kvet a rastlina mali hlbší význam a to sa odráža v čarovnom vzore kostného porcelánu. Pivonky vyjadrujú bohatstvo a kvalitu, kamélie reprezentujú štedrosť. Magnólie vzdávajú úctu cisárovi a prejavujú špeciálnu úctu krásnym ženám. Chryzantémy symbolizujú odolnosť, odvahu a dlhovekosť. Jemný kašmírový vzor dodáva porcelánu z kolekcie Modern Grace eleganciu a premieňa ho na umenie.

Quinsai Garden Gifts: svietnik

  • Prémiový kostný porcelán
  • Exkluzívna kolekcia z konceptu Signature
  • Rozmery: 7,5 x 7,5 x 13 cm
  • Vhodné do umývačky riadu: áno
  • Vhodné do mikrovlnnej rúry: áno

 

Exkluzívny koncept Signature

Villeroy & Boch necharakterizuje len láska pre dizajn a výnimočnosť, ale rovnako aj láska samotná. História spoločnosti, ktorá celosvetovo formuje štýl a trendy je založená na skutočnom ľúbostnom príbehu: dve rodiny, Villeroy a Boch, podpísali spoločne zmluvu na výrobu porcelánu v roku 1836. Ich podpis (Signature) na zmluve symbolizuje najdôležitejší míľnik v histórii Villeroy & Boch: dve konkurenčné spoločnosti sa stali jednou. Príslušníci oboch rodín, nádherná Octavie Villeroy a charizmatický Eugen Boch, sa do seba zamilovali a mali krásnu svadbu: dve rodiny sa stali jednou.

Význam podpisov platí dodnes. Žije ďalej, rovnako ako sľub oboch rodín, že spolu vytvoria výnimočný porcelán. Stále formujú európský životný štýl a dizajn, ovplyvňujú kultúru a umenie súčasného sveta. Porcelán Villeroy & Boch sa nachádza v domácnostiach, prvotriednych reštauráciách a hoteloch po celom svete. Koncept Signature je vyznaním lásky pre neobyčajné veci - každý jeden kus Signature ukazuje lásku, majstrovstvo a umenie Villeroy & Boch pre porcelán a umenie života.

Špecifikácia
Váha 0.244 kg
S týmto tovarom kupujú
Čajník 0,44 l Quinsai Garden Gifts Čajník 0,44 l Quinsai Garden Gifts Kód: 10-4481-0530
Dostupnosť: Na objednávku
96,00 €
Detail
Hrnček 0,32 l s uzáverom Quinsai Garden Gifts Hrnček 0,32 l s uzáverom Quinsai Garden Gifts Kód: 10-4481-4855
Dostupnosť: Na objednávku
42,60 €
Detail