Domov / Elektro

Tyčový mixér M200 Swiss Line PS 200 W Sivý Bamix

Kód: 100.285 PS Produktové číslo: 7610497604518
Výrobca: BamixBamix
Záruka: 2 roky
Dostupnosť: Na objednávku
188,40 € , plus doprava
(188,40 €/ks)
 
Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.

Tyčový mixér M200 Swiss Line PS 200 W Sivý Bamix

Bamix Tyčový mixér M200 Swiss Line PS 200 W Bielosivý

Mixér Bamix sa v súčasnosti predáva na všetkých kontinentoch a je jediným ponorným mixérom, ktorý sa stále vyrába výhradne v Európe. Vďaka svojmu excelentnému spracovaniu, výbornému ergonomickému uchopeniu a dlhoročnej kvalite sa mixér Bamix stal pomocníkom miliónov kuchárov po celom svete a získal si aj šéfkuchárov.

 • všetky súčiastky tyčového mixéra, ktoré prichádzajú do kontaktu s potravinami neprenášajú chuť ani pach použitých surovín a sú vyrábané z nehrdzavejúcich materiálov
 • jednoduché uskladnenie bez veľkého nároku na priestor
 • tichý, úsporný a výkonný motor oceníte pri každom použití svojho tyčového mixéru
 • jednoduché čistenie pod vodou, vďaka vynikajúcemu tesneniu
 • multifunkčné použitie každý Bamix obsahuje štyri nástavce, vďaka ktorým spracujete všetky možné suroviny pre vaše lahodné pokrmy
 • otvorená hlava mixéru je optimálna pre cirkuláciu potravín
 • tlačidlá soft grip

Špeciálna edícia Pohlreich Selection, osobne vybraté tyčové mixéry Bamix s podpisom Zděnka Pohlreicha, ktorý má s nimi bohaté skúsenosti a sám o nich hovorí: "Vyrobené vo Švajčiarsku. V kvalite, ktorá sa stala synonymom spoľahlivosti a výkonu. Všetky moje kuchyne používajú mixéry Bamix niekoľko rokov. Keď sa rozhodnete niečo robiť poriadne, potrebujete k tomu to najlepšie vybavenie a tým Bamix bezpochyby je. Rad mojich kolegov doma aj v cudzine používa zásadne mixéry tejto značky. V našom odbore sa na náhodu nehrá."

Výkon: 200 W
Napätie: 220-240 V
Frekvencia: 50-60 Hz
Rýchlosť: 1. stupeň / 12 000-13 000 otáčok/min 2. stupeň / 17 000-18 000 otáčok/min
Celková dĺžka: 340 mm
Váha: 960 g
Dĺžka kábla: 1,9 m

Balenie obsahuje:

 • ponorný tyčový mixér Bamix M200 Swiss Line 200 W
 • 4 nádstavce: multifunkčný nôž, šľahací nádstavec, miešací nádstavec a nôž na sekanie mäsa
 • Food Proccessor 200 ml bez stlačovadla
 • nádobu o objeme 900 ml
 • stojan s priehradkou na uloženie nádstavcov

Multifunkčný nôž: Seká, drtí a mixuje surovú i varenú zeleninu, ovocie, suroviny pre detské presnidávky, varené mäso, mrazené ovocie a kocky ľadu. Je vhodný pre prípravu polievok a omáčiek, ľahkých a tekutých ciest.
Šľahací nádstavec: Šľahá a prevzdušňuje, napr. bielky a smotanu na šľahanie. Vhodný k našľahaniu krémových polievok a omáčiek či príprave ľahkých a nadýchaných pokrmov.
Miešací nádstavec: Mieša a mixuje koktaily, nápoje, pyré, majonézy a zálievky. Je vhodný pre spracovanie zmesí jemnej alebo krémovej konzistencie.
Nôž na sekanie mäsa: Vhodný na sekanie surového i vareného mäsa a tvrdej vláknitej zeleniny.
Food Proccessor 200 ml bez stlačovadla: Melie, drtí a jemne seká orechy, mandle, bylinky, obilniny, čokoládu, suché pečivo, kávové zrná, cesnak, chren.
Nádoba 900 ml: Viacúčelová polykarbonátová nádoba o objeme 900 ml, odolná voči teplu i mrazu, vhodná i do mikrovlnnej rúry, mrazničky a umývačky riadu.
Stojan: Inovovaný stojan na uloženie mixéra.