Domov / Garancia najnižšej ceny porcelánu
Výrobcovia
DOPRAVA ZDARMA

Pri nákupe nad 49 €

DOPRAVA ZDARMA

Novinky
-20%

Garancia najnižšej ceny porcelánu

Garancia najnižšej ceny porcelánu Villeroy & Boch

U nás máte istotu, že za svoje peniaze dostanete najlepšiu možnú cenu porcelánu Villeroy & Boch na slovenskom trhu. V prípade, že naša konkurencia ponúkne akciovú cenu, na ktorú sme ešte nestihli zareagovať, cenu dorovnáme.

Garancia najnižšej ceny porcelánu Villeroy & Boch na slovenskom trhu znamená, že dostanete najlepšiu možnú cenu tovaru v kamenných predajniach alebo na internetovom obchode villy.sk. Ak sa stane, že naša konkurencia ponúkne akciovú cenu, na ktorú sme nestihli zareagovať, tak ju dorovnáme. Garancia najnižšej ceny znamená garanciu dorovnania cenového rozdielu dvoch celkom identických výrobkov, z čoho jeden bol ponúkaný za vyššiu cenu v našom kamennom obchode alebo na našom internetovom obchode villy.sk a druhý je aktuálnou a platnou položkou v ponuke konkurenčného predajcu kdekoľvek v SR za nižšiu cenu.

Za identický tovar považujeme tovar s rovnakým označením, parametrami a rozmermi od nemeckého výrobcu Villeroy & Boch. V žiadnom prípade sa to nevzťahuje na tovar, ktorý konkurencia zlacnela z dôvodu poškodenia, chýbajúceho obalu, či známok poškodenia. Cena tovaru u konkurencie nemôže byť viazaná na nákup iného tovaru v súprave, na nákup služby alebo využitia financovania na splátky alebo iného úverového produktu.

Pre overenie ceny je potrebné zaslať odkaz na internetový obchod alebo aktuálny leták, ponuku z kamennej predajni. Overenie trvá maximálne jeden pracovný deň.