Domov / O nás
Výrobcovia
DOPRAVA ZDARMA

Pri nákupe nad 49 €

DOPRAVA ZDARMA

Novinky
-20%

O nás

Spoločnosti HHa – tools s.r.o. na trhu pôsobí už od roku 2005 a jej cieľom je uspokojovanie potrieb zákazníkov, ktorí hľadajú kvalitné, funkčné a dizajnérsky zaujímavé produkty pre svoju kuchyňu a domov. V našom sortimente sa nachádzajú výrobky od svetoznámych značiek, ktoré sú na trhu už niekoľko desiatok rokov.

Spoločnosť má v ponuke niekoľko zvučných značiek, prím však hrá prémiový porcelán Villeroy & Boch, inovatívna spoločnosť s mnohoročnou tradíciou, jedna z najdôležitejších značiek nielen v Nemecku, ale i vo svete. Od svojho vzniku, viac ako pred 260 rokmi, sa spoločnosť vyvinula v medzinárodnú lifestylovú značku. Značka Villeroy & Boch je zastúpená vo vyše 125 krajinách po celom svete.

Okrem Villeroy & Boch u nás nájdete aj také značky akými sú KitchenAid, Emile Henry, Lampe Berger, Lékué, Zwilling a mnohé iné.

V našej predajni Villeroy & Boch si navyše môžete tovar osobne prehliadnuť, poradiť sa s predavačmi a rovnako aj kúpiť za internetové ceny – a to všetko s plným komfortom klasickej kamennej predajne.