Domov / Podľa výrobcu / Emile Henry

Kastról s pokrievkou 3,2 l / korenin. Emile Henry

Kód: 79 4593
Kategória: Varenie a pečenie
Záruka: 10 rokov
Dostupnosť: VYPREDANÉ
111,00 € , plus doprava
Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
Kastról s pokrievkou 3,2 l / korenin. Emile Henry

Emile Henry Kastról s pokrievkou

Vďaka inovatívnej keramike Flame ponúka kastról Emile Henry všetky výhody varenia v keramike: pomalé, rovnomerné varenie, ktoré zvýrazní chute vašich ingrediencií a zachová všetky ich nutričné hodnoty. Môžete  ho využívať na všetkých zdrojoch tepla: plyn, sklokeramika, indukcia (pre použitie na indukčných sporákoch je potrebné použiť indukčnú podložku) a v rúre. Keramický kastról je ideálny na pomalé varenie s využitím kondenzácie odparenej tekutiny vďaka bodkám na spodnej strane pokrievky, ale rovnako je ideálny aj na pečenie v rúre. Pokrmy budú mäkké a jemné. S veľkým spodkom kastróla bude varenia hračka, mäso môžete ľahko opiecť do hneda.

Všetky výrobky firmy Emile Henry sú vyrábané ručne, sú používané výhradne prírodné materiály - kvalitná burgundská hlina, piesok a voda. Vďaka generáciami overeným postupom, ručnej kontrole každého kusu a inovatívnej technológii sú výrobky odolné voči nárazu a poškriabaniu - jedlo v nich je možné nielen upiecť, ale aj krájať a servírovať. Po vybratí z mrazničky je možné hrniec ihneď vložiť do vyhriatej rúry bez rizika popraskania. Glazúra za vysokých teplôt zaručuje farebnú stálosť a riad tak môže byť bez obáv umývaný v umývačke riadu.

  • Výrobná technológia zaručuje, že je riad odolné proti nárazu a poškriabaniu, takže v ňom môžete jedlo nielen upiecť, ale aj krájať a servírovať
  • Technológia Flame umožňuje použitie aj na sporákoch
  • Vhodné do klasickej rúry, ale i mikrovlnnej rúry
  • Vhodné do umývačky riadu
  • Rozmery: 29 x 29 x 14 cm
  • Objem: 3,2 l