Domov / Stolovanie / Mlynčeky

Mlynček na soľ 13,5 cm Vendome Peugeot

Kód: 18702 Produktové číslo: 4006950018702 Zľava
Výrobca: PeugeotPeugeot
Dostupnosť: Posledný kus
Zľava: 24 %
Zlacnené z 30,20 € (Naša normálna cena.)
teraz len 22,90 € , plus doprava
(22,90 €/ks)
 
Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.

Mlynček na soľ 13,5 cm Vendome Peugeot

Mlynčeky Peugeot sa vyrábajú výhradne len vo Francúzsku, vo vlastných prevádzkach, kde telá mlynčekov a mlecie mechanizmy sú kompletizované pracovníkmi a nejedná sa o žiadnu pásovú výrobu z Číny. Kontrolóri následne overujú fungovanie každého jedného mlynčeka a jeho súčastí. Vďaka tomu poskytuje Peugeot doživotnú záruku na mlecí mechanizmus mlynčeka.

Hrubosť mletia sa dá u väčšiny mlynčekov nastaviť, sú vybavené systémom uSelect, ktorý umožňuje výber až zo šiestich prednastavených hrubostí mletia od jemného prášku až po veľké kusy soli.

Mechanický mlynček na soľ Peugeot Vendome

Modelový rad mlynčekov Vendome vás očarí svojim priehľadným a elegantným dizajnom. Vyrobenéz kvalitného transparentného akrylátu a na vrchu ich zdobí korunka z dreva.
Peugeot poskytuje celoživotnú záruku na mlecí mechanizmus. Mlecí mechanizmus je k tomu ešte obojsmerný. Hrubosť mletia si môžete nastaviť utiahnutím / povolením korunky.
Mlynčeky, narozdiel od väčšiny mlynčekov Peugeot, nie rozlíšené písmenami P (Pepper) a S (Salt), ale priehľadné telo mlynčeka vám túto informáciu poskytne.

  • Materiál: akrylát / drevo
  • Nastaviteľná hrubosť mletia
  • Určený výhradne na soľ, používajte kryštály suchej soli
  • Výška: 13,5 cm