Domov / Varenie a pečenie / Hrnce / Keramické hrnce

Otočný hrniec na zemiaky / granátový Emile Henry

Kód: 34 5500 Produktové číslo: 3289313455005
Výrobca: Emile HenryEmile Henry
Záruka: 10 rokov
Dostupnosť: Na objednávku
89,00 € , plus doprava
(89,00 €/ks)
 
Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.

Otočný hrniec na zemiaky / granátový Emile Henry

Emile Henry

Unikátny otočný hrniec na zemiaky od francúzskej spoločnosti Emile Henry je ideálny na jednoduchú a hlavne zdravú prípravu zemiakov, ale rovnako sa hodí aj na akýkoľvek druh zeleniny. Stačí doň vložiť požadované suroviny (zemiaky, mrkvu a pod.), jemne ich dochutiť cesnakom či bylinkami a bez pridania tuku ich môžete umiestniť do rúry alebo priamo na sporák. Pri varení na sporáku hrniec najprv zahrievajte nízkym plameňom a až po 5 minútach zvýšte teplotu (nie však vyššie ako na stredný stupeň) a každých 15 minút hrniec obráťte (vďaka špeciálnemu dizajnu to ide naozaj ľahko). Tým docielite, že suroviny budú preprečené naozaj rovnomerne.

Všetky výrobky firmy Emile Henry sú vyrábané ručne, sú používané výhradne prírodné materiály - kvalitná burgundská hlina, piesok a voda. Vďaka generáciami overeným postupom, ručnej kontrole každého kusu a inovatívnej technológii sú výrobky odolné voči nárazu a poškriabaniu - jedlo v nich je možné nielen upiecť, ale aj krájať a servírovať. Po vybratí z mrazničky je možné hrniec ihneď vložiť do vyhriatej rúry bez rizika popraskania. Glazúra za vysokých teplôt zaručuje farebnú stálosť a riad tak môže byť bez obáv umývaný v umývačke riadu.

  • Výrobná technológia zaručuje, že je riad odolné proti nárazu a poškriabaniu, takže v ňom môžete jedlo nielen upiecť, ale aj krájať a servírovať
  • Technológia Flame umožňuje použitie aj na sporákoch
  • Vhodné do klasickej rúry, ale i mikrovlnnej rúry
  • Vhodné do umývačky riadu
  • Rozmery: 24 x 24 x 16 cm
  • Objem: 2 l