Domov / Stolovanie / Mlynčeky / Mlynčeky na soľ/korenie

Mlynček na korenie 22 cm patina Paris Peugeot

Kód: 30971 Produktové číslo: 4006950030971
Výrobca: PeugeotPeugeot
Dostupnosť: Posledný kus
51,00 € , plus doprava
(51,00 €/ks)
 
Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
Mlynček na korenie 22 cm patina Paris Peugeot

Mlynčeky Peugeot sa vyrábajú výhradne len vo Francúzsku, vo vlastných prevádzkach, kde telá mlynčekov a mlecie mechanizmy sú kompletizované pracovníkmi a nejedná sa o žiadnu pásovú výrobu z Číny. Kontrolóri následne overujú fungovanie každého jedného mlynčeka a jeho súčastí. Vďaka tomu poskytuje Peugeot doživotnú záruku na mlecí mechanizmus mlynčeka.

Hrubosť mletia sa dá u väčšiny mlynčekov nastaviť, sú vybavené systémom uSelect, ktorý umožňuje výber až zo šiestich prednastavených hrubostí mletia od jemného prášku až po veľké kusy korenia.

Drevený mechanický mlynček na korenie Peugeot Paris / patina

Modelový rad mlynčekov Paris patrí medzi najobľúbenejšie, ponúka sa v 4 rôznych farbách a v 4 rôznych veľkostiach. Svoju obľubu si mlynčeky získali elegantým dizajnom a ergonomickým spracovaním, ktoré vám výborne padne do ruky.
Mlynček je vyrobený z prírodného bukového dreva. Peugeot poskytuje celoživotnú záruku na mlecí mechanizmus. Mlecí mechanizmus je k tomu ešte obojsmerný. Vďaka patentovanej technológii uSelect si ľahko nastavíte hrubosť mletia - máte na výber zo 6 prednastavených možností.
Mlynčeky rozlíšené písmenami P (Pepper) a S (Salt) na vrchnej strane korunky (vrchná kovová časť mlynčeka).

  • Materiál: prírodné bukové drevo
  • Farba: patina, ručne robená
  • Nastaviteľná hrubosť mletia, systém uSelect
  • Určený výhradne na korenie, používajte celé sušené zrnká
  • Výška: 22 cm