Domov / Varenie a pečenie / Nože a doplnky / Kuchynské nože

Plátkovací nôž 26 cm TWIN Four Star II Zwilling

Kód: 30070-261 Produktové číslo: 4009839228001 Zľava
Výrobca: ZwillingZwilling
Záruka: 2 roky
Dostupnosť: Posledný kus
Zľava 25 %
Cena pred zľavou: 125,50 €
Ušetríte: 31,38 €
94,12 € , plus doprava
(94,12 €/ks)
 
Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.

Plátkovací nôž 26 cm TWIN Four Star II Zwilling

Plátkovací nôž TWIN Four Star II

Tradičná a časom osvedčená rada nožov TWIN Four Star II od ZWILLING J.A. HENCKELS, ktorá je na trhu už od roku 1976 a patrí medzi najpredávanejšie na svete, sa dočkala vylepšenia - k rukoväti bola pridaná luxusná nerezová pätka s logom ZWILLING J.A. HENCKELS, ktorá dodáva nožu exkluzivitu a vďaka tomu je nôž ešte lepšie vyvážený pre vaše väčšie bezpečie a komfort. Nože z tejto rady sa vyznačujú sviežim moderným dizajnom, sú dokonale vyvážené a sú nadpriemerne naostrené.

Špeciálna zmes tej najkvalitnejšej ocele s optimálnym pomerom chrómu a uhlíka zaručuje tie najlepšie vlastnosti nožov. Nože tvrdené technológiou Friodur ® - ktorá spočíva v tvrdení mrazom, nože sa tak stávajú tvrdšie a odolnejšie a viac odolávajú korózii. Nože sú vyrábané z jediného kusu ocele.

Záštita (zosilnená oceľová časť noža medzi čepeľou a rukoväťou) slúži nielen k efektívnej ochrane prstov, poskytuje zároveň pevnú oporu prstom a vyvažuje celý nôž, aby používanie nožov bolo pohodlnejšie a predovšetkým bezpečnejšie.

Plátkovací nôž s dĺžkou čepele až 26 cm je vhodný na prípravu všetkých druhov mäsa. Jeho jemné ostrie oceníte pri krájaní mäsa, či šunky na tenké plátky.

  • Čepeľ je vyrobená z vysoko kvalitnej nerezovej ocele, mrazom tvrdená oceľ (Friodur ® technológia)
  • Nôž je kovaný z jedného kusu ocele
  • Tvrdosť: cca 57 HRC Rockwellovej stupnice
  • Ručné brúsenie
  • Dĺžka čepele: 260 mm
  • Rukoväť: syntetika a nerezová oceľ
  • Vhodné do umývačky riadu: nie