Domov / Novinky / Vianočné novinky na rok 2017
Kategórie
Výrobcovia
DOPRAVA ZDARMA

Pri nákupe nad 49 €

DOPRAVA ZDARMA

Novinky
-20%

Vianočné novinky na rok 2017

www.villy.sk - Vianočné novinky na rok 2017 - Villeroy & Boch    Rovnako ako každý rok Villeroy & Boch pripravil niekoľko noviniek na tieto Vianoce. Poďme si to vziať abecedne.

Výročná kolekcia Annual Christmas Edition sa opakuje každý rok, ale vždy s iným motívom. Rok 2017 je v znamení polárneho expresu, každý jeden kus má na spodnej časti nápis Limited Edition 2017. Kolekcia Christmas Angels sa rozrástla o ďalších anjelov-hudobníkov a novinkou je tiež advetná koruna na štyri čajové sviečky. Obľúbené závesné vianočné gule Christmas Balls majú nové motívy, obe polovice drží magnet, vo vnútri je miesto na malý darček pre Vášho najbližšieho. Christmas Toys 2017 prináša nové motívy gobelínových štól a prestieraní, rovnako nový motív vankúšov a po odmlke sa vracajú Mikulášske vrecúška. Kolekcia Christmas Toys Memory prináša nový svietnik v podobe polárneho expresu a vracia sa v upravenej podobe rozprávkový adventný veniec.

Rodina závesných ozdôb My Christmas Tree sa znova rozrástla o niekoľko členov. Jediný betlehem v súčasnej ponuke je z kolekcie Nativity Story a ku figúrkam pribudol farmár a pastier s ovečkou. Už ako názov hovorí, kolekcia North Pole Expres obsahuje produkty s tematikou Polárneho expresu. Poteší Santov domček či jeho dielňa na výrobu hračiek v podobe svietnika alebo vláčik s koľajnicami. Hracie skrinky z Nostalgic Melody zmenili svoju podobu a tento rok môžete medzi nimi nájsť vláčik či Santu sediaceho na kope vianočných listov od detí. Závesné ozdoby Nostalgic Ornaments ponúkajú súpravu vláčika, koníkov a vláčika. Najobľúbenejšia súprava, ktorá zdobí nejeden vianočný stôl Toy's Delight, prekvapila novými podšálkami pod hrnčeky a novou bielou podšálkou pre kávovú šálku. Nielen detí potešia nové misky v tvare koníka, vláčika a Santu. Prvýkrát Villeroy & Boch uviedol nové kvetináče v dvoch veľkostiach a späť sú aj vázy s novým dizajnom. Kolekcia Toy's Fantasy vždy ponúkne nejaký darček, keď si neviete rady. Tvar zostal, motív sa zmenil. Kolekcia Winter Bakery Decoration prináša nové ozdoby a svietniky v dizajne vianočných medovníkov. Najväčšie prekvapenie si pripravila kolekcia Winter Bakery Delight s ponukou šálok na mufiny a bábovky. Štyri malé a štyri veľké šálky sú plne fuknčné, môžete v nich pripraviť svoj obľúbený dezert v klasickej rúre a potom si v nich vychutnať kávu či čaj.

Kompletnú ponuku výrobkov nájdete na našej stránke: www.villy.sk/sk/vianoce-2017