Domov / Villeroy & Boch / Signature | exkluzívne kolekcie

Espresso šálka 0,10 l Anmut Rosewood

Kód: 10-4384-1420 Produktové číslo: 4003686348202
Výrobca: Villeroy & Boch
Záruka: 24 mesiacov
Dostupnosť: Na objednávku
21,20 € , plus doprava
(21,20 €/ks)
 
Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
Espresso šálka 0,10 l Anmut Rosewood

Kolekcia porcelánu Anmut Rosewood od nemeckého výrobcu Villeroy & Boch.

Rok vzniku: 2018

Čistý pôvab znamená: šarm, elegancia, harmónia a aj autentickosť. To dokonale vystihuje kolekciu Anmut z bieleho kostného porcelánu, ktorý sa objavil už v 18. storočí. Porcelán predstavuje tú najvyšiu triedu aj bez použitia vzorov, len vo svojej čistej forme s jemným ružovým tónom. Táto krásna kombinácia odzrkadľuje ružovozlatý trend v interiéroch v unikátnom podaní od Villeroy & Boch. Jemný ružový okraj na každom jednom kuse je ručne maľovaný s veľkým dôrazom na detail.

Anmut Rosewood: espresso šálka

  • Prémiový kostný porcelán
  • Exkluzívna kolekcia z konceptu Signature
  • Objem: 0,10 l
  • Vhodné do umývačky riadu: áno
  • Vhodné do mikrovlnnej rúry: áno
  • Možné kombinovať s kolekciou: Anmut
  • Možné kombinovať s kolekciou: Malindi

 

Exkluzívny koncept Signature

Villeroy & Boch necharakterizuje len láska pre dizajn a výnimočnosť, ale rovnako aj láska samotná. História spoločnosti, ktorá celosvetovo formuje štýl a trendy je založená na skutočnom ľúbostnom príbehu: dve rodiny, Villeroy a Boch, podpísali spoločne zmluvu na výrobu porcelánu v roku 1836. Ich podpis (Signature) na zmluve symbolizuje najdôležitejší míľnik v histórii Villeroy & Boch: dve konkurenčné spoločnosti sa stali jednou. Príslušníci oboch rodín, nádherná Octavie Villeroy a charizmatický Eugen Boch, sa do seba zamilovali a mali krásnu svadbu: dve rodiny sa stali jednou.

Význam podpisov platí dodnes. Žije ďalej, rovnako ako sľub oboch rodín, že spolu vytvoria výnimočný porcelán. Stále formujú európský životný štýl a dizajn, ovplyvňujú kultúru a umenie súčasného sveta. Porcelán Villeroy & Boch sa nachádza v domácnostiach, prvotriednych reštauráciách a hoteloch po celom svete. Koncept Signature je vyznaním lásky pre neobyčajné veci - každý jeden kus Signature ukazuje lásku, majstrovstvo a umenie Villeroy & Boch pre porcelán a umenie života.

Špecifikácia
Váha 0.075 kg