Domov /

Pohár Chardonnay, 2 ks Allegorie Premium Rosewood

Kód: 11-7372-8127 Produktové číslo: 4003686348165
Produkt již není v prodeji
Pohár Chardonnay, 2 ks Allegorie Premium Rosewood

Kolekcia skla Allegorie Premium Rosewood od nemeckého výrobcu Villeroy & Boch.

Špeciálne poháre pre špeciálne vína, to je motto kolekcie Allegorie Premium Rosewood. Objavte eleganciu týchto objemných ručne fúkaných pohárov, ktoré nikdy nestratia svoje kúzlo.

Allegorie Premium Rosewood: pohár Chardonnay (2 ks)

  • Krištáľové sklo bez obsahu olova
  • Ručne fúkané sklo
  • Exkluzívna kolekcia z konceptu Signature
  • Objem: 0,46 l
  • Výška: 24,8 cm
  • Vhodné do umývačky riadu: nie
  • Možné kombinovať s kolekciou: Anmut Rosewood

 

Exkluzívny koncept Signature

Villeroy & Boch necharakterizuje len láska pre dizajn a výnimočnosť, ale rovnako aj láska samotná. História spoločnosti, ktorá celosvetovo formuje štýl a trendy je založená na skutočnom ľúbostnom príbehu: dve rodiny, Villeroy a Boch, podpísali spoločne zmluvu na výrobu porcelánu v roku 1836. Ich podpis (Signature) na zmluve symbolizuje najdôležitejší míľnik v histórii Villeroy & Boch: dve konkurenčné spoločnosti sa stali jednou. Príslušníci oboch rodín, nádherná Octavie Villeroy a charizmatický Eugen Boch, sa do seba zamilovali a mali krásnu svadbu: dve rodiny sa stali jednou.

Význam podpisov platí dodnes. Žije ďalej, rovnako ako sľub oboch rodín, že spolu vytvoria výnimočný porcelán. Stále formujú európský životný štýl a dizajn, ovplyvňujú kultúru a umenie súčasného sveta. Porcelán Villeroy & Boch sa nachádza v domácnostiach, prvotriednych reštauráciách a hoteloch po celom svete. Koncept Signature je vyznaním lásky pre neobyčajné veci - každý jeden kus Signature ukazuje lásku, majstrovstvo a umenie Villeroy & Boch pre porcelán a umenie života.

Špecifikácia
Váha 0.33 kg
S týmto tovarom kupujú
Pohár na biele víno 0,38 l Ovid Pohár na biele víno 0,38 l Ovid Kód: 11-7209-8120
Dostupnosť: Skladom: 4 ks
8,00 €
Detail