Domov / Villeroy & Boch / Signature | exkluzívne kolekcie

Pohár na červené víno 0,83 l, 2 ks MetroChic

Kód: 11-3801-8116 Produktové číslo: 4003686361980
Výrobca: Villeroy & Boch
Záruka: 24 mesiacov
Dostupnosť: Skladom: 3 ks
64,00 € , plus doprava
(64,00 €/ks)
 
Pohár na červené víno 0,83 l, 2 ks MetroChic

Kolekcia skla MetroChic od nemeckého výrobcu Villeroy & Boch.

Rok vzniku: 2020

Detaily nám ukazujú skutočnú kvalitu. Kolekcia pohárov MetroChic bola vytvorená, aby spĺňala tie najvyššie kritériá bez kompromisov. Úzke steny krištáľového skla a vysoké, decentné stopky spojené čistým, moderným dizajnom svedčia o nezameniteľnom štýle týchto pohárov. Veľké poháre s kónickým tvarom dokonale rozvinú vôňu nápoja.

MetroChic: pohár na červené víno (2 ks)

  • Krištáľové sklo bez obsahu olova
  • Exkluzívna kolekcia z konceptu Signature
  • Víťaz ocenenia reddot award 2020
  • Objem: 0,83 l
  • Výška: 24 cm
  • Vhodné do umývačky riadu: áno
  • Možné kombinovať s kolekciou: MetroChic
  • Možné kombinovať s kolekciou: MetroChic blanc

 

Exkluzívny koncept Signature

Villeroy & Boch necharakterizuje len láska pre dizajn a výnimočnosť, ale rovnako aj láska samotná. História spoločnosti, ktorá celosvetovo formuje štýl a trendy je založená na skutočnom ľúbostnom príbehu: dve rodiny, Villeroy a Boch, podpísali spoločne zmluvu na výrobu porcelánu v roku 1836. Ich podpis (Signature) na zmluve symbolizuje najdôležitejší míľnik v histórii Villeroy & Boch: dve konkurenčné spoločnosti sa stali jednou. Príslušníci oboch rodín, nádherná Octavie Villeroy a charizmatický Eugen Boch, sa do seba zamilovali a mali krásnu svadbu: dve rodiny sa stali jednou.

Význam podpisov platí dodnes. Žije ďalej, rovnako ako sľub oboch rodín, že spolu vytvoria výnimočný porcelán. Stále formujú európský životný štýl a dizajn, ovplyvňujú kultúru a umenie súčasného sveta. Porcelán Villeroy & Boch sa nachádza v domácnostiach, prvotriednych reštauráciách a hoteloch po celom svete. Koncept Signature je vyznaním lásky pre neobyčajné veci - každý jeden kus Signature ukazuje lásku, majstrovstvo a umenie Villeroy & Boch pre porcelán a umenie života.

Špecifikácia
Váha 0.26 kg
S týmto tovarom kupujú
Hrnček 0,30 l MetroChic Hrnček 0,30 l MetroChic Kód: 10-4652-4856
Dostupnosť: Skladom: viac ako 5 ks
42,60 €
Detail