Dezertný tanier 22 cm Green Lines
Dezertný tanier 22 cm z prémiového porcelánu z kolekcie Emerald Green Lines od nemeckého výrobcu Villeroy & Boch.
Kolekcia Emerald Green Lines vychádza z populárnej kolekcii New Cottage Basic, ktorá tvorí základ pre najobľúbenejšie kvetované kolekcie Mariefleur Basic od Villeroy & Boch. Tvary kolekcie sú inšpirované prírodou, jemné tvary oslovia ľudí, ktorí preferujú čisté a jemné línie, zelený okraj dodáva porcelánu nádych elegancie.
Dezertný tanier 22 cm Emerald Green Lines Villeroy & Boch
- Prémiový porcelán
- Rozmery: 21,5 x 21,5 x 2,1 cm
- Vhodné do umývačky riadu: áno
- Vhodné do mikrovlnnej rúry: áno
Dodatočné parametre
| Kategória: | Taniere |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.35 kg |
| EAN: | 4003686444751 |
| Typ produktu: | Tanier |
| Farba produktu: | Biela, krémová, Zelená |
| Kolekcia: | Emerald Green Lines |
| Rok vzniku kolekcie: | 2026 |
| Štýl: | Moderný & jednoduchý |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Tvar: | Okrúhly |
| Materiál: | Prémiový porcelán |
| Dĺžka: | 21,5 cm |
| Šírka: | 21,5 cm |
| Výška: | 2,1 cm |
| Priemer: | 21,5 cm |
| Vlastnosti: | Vhodné do umývačky riadu, Vhodné do mikrovlnnej rúry |
| Ak si želáte kompletné balenie, objednajte si: | 6 ks |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
