Dezertný tanier 22 cm Manufacture Ice
Dezertný tanier 22 cm z prémiového porcelánu z kolekcie Manufacture Ice od nemeckého výrobcu Villeroy & Boch.
Globálny trend - domáci šéfkuchári sa snažia ohromiť svojich hostí kulinárskymi kreáciami a dokonalým stolovaním, rovnako ako v tých najlepších reštauráciách. Váš domov sa s kolekciou Manufacture Rock premení na michelinskú reštauráciu a každé pozvanie na zážitok. Prémiový porcelán má unikátny bridlicový vzhľad a je plnofarebný, vrátane vnútra.
Kolekcia Manufacture Ice prináša dokonalé splynutie kontrastov. Ľadovo matný povrch spojený s krištáľovo žiarivým leskom vytvárajú výnimočný efekt, ktorý nielen vidíte, ale aj cítite na dotyk. Nová prezentácia ikonickej kolekcie Manufacture si ponecháva drsný vonkajší vzhľad a prináša jemný a hladký povrch vo vnútri.
Dezertný tanier 22 cm Manufacture Ice Villeroy & Boch
- Prémiový porcelán
- Rozmery: 21,7 x 21,7 x 2,1 cm
- Vhodné do umývačky riadu: áno
- Vhodné do mikrovlnnej rúry: áno
Dodatočné parametre
| Kategória: | Taniere |
|---|---|
| EAN: | 4003686460645 |
| Typ produktu: | Tanier |
| Farba produktu: | Biela |
| Kolekcia: | Manufacture |
| Rok vzniku kolekcie: | 2026 |
| Štýl: | Moderný & jednoduchý |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Tvar: | Okrúhly |
| Materiál: | Prémiový porcelán |
| Dĺžka: | 22 cm |
| Šírka: | 22 cm |
| Výška: | 1,8 cm |
| Priemer: | 22 cm |
| Vlastnosti: | Vhodné do umývačky riadu, Vhodné do mikrovlnnej rúry |
| Ak si želáte kompletné balenie, objednajte si: | 6 ks |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
