Doprava zadarmo od 60 eur

Fürstenberg Of Kings & Queens pohár na pivo 0,50 l

Neohodnotené
Značka: Fürstenberg
Dostupnosť Na objednávku
Možnosti doručenia
Kód: BI1898196079
334 € 278,33 € bez DPH 334 € / 1 ks
Fürstenberg Of Kings & Queens pohár na pivo 0,50 l
Neohodnotené
Značka: Fürstenberg

Kolekcia porcelánu Sip of Gold od nemeckého výrobcu Sieger by Fürstenberg.

Právo variť pivo zvyklo byť výsadou, ktorú udeľovali králi a princovia. Týmto spôsobom sa uchovávala kvalita tohto archaického nápoja a tiež to slúžilo ako lukratívny zdroj príjmov. Kráľovský znak je stále možné nájsť v podpise mnohých pivovar do dnešných dní. Pivo patrí medzi najstaršie a najpopulárnejšie nápoje na svete. Je jedno, kam sa vyberiete, pivo nájdete všade. Kolekcia Of Kings & Queens nemeckého výrobcu porcelánu Fürstenberg má znamenitý dizajn Michaela Siegera a prináša čerstvý vietor do tejto tradície. Poháre na pivo ponúkajú elegantný, úzky redizajn klasických pivových korbeľov. Sú vyrobené z porcelánu a vnútro je zdobené 24-karátovým zlatom.

Of Kings & Queens: pohár na pivo

  • Prémiový porcelán
  • Objem: 0,50 l
  • Rozmery: 18,4 x 7,8 cm
  • Zdobené 24-karátovým zlatom
  • Dodávané v darčekovom balení
  • Vhodné do umývačky riadu: nie
  • Vhodné do mikrovlnnej rúry: nie

 

O spoločnosti Fürstenberg

Modré logo písmena "F" s korunou - obchodná značka nemeckého výrobcu porcelánu Fürstenberg, ktorý je známy vo svete výnimočnými a umeleckými porcelánovými dielami. Porcelán, ktorý odráža ducha doby, prístup k životu a estetiku, rovnako ako aj remeselnícke a technické možnosti v čase svojho vzniku.
Každý jeden produkt Fürstenberg má všetky požadované kvality, aby sa stal klasikou - či už ide o produkty stolovania, darčekové predmety, interiérové dizajnové objekty alebo dizajnérske kúsky. Kombinácia remeselníckeho majstrovstva a spolupráca s talentovanými umelcami a dizajnérmi dokonale vystihuje porcelánovú značku Fürstenberg.

Inšpirujúci zámok Harkotten je domovom spoločnosti Sieger, ktorá vytvorila mnohé ikonické objekty pre stolovanie a domácnosť. Za rodinnou firmou stoja dekády skúseností v oblasti dizajnu. V roku 2005 sa bratia Christian a Michael Sieger rozhodli spustiť svoju vlastnú prémiovú značku. Bratia spolupracujú výhradne s partnermi, ktorí zdieľajú rovnaké požiadavky na prvotriedne štandardy.
Značka Sieger zahrňuje kolekcie pod názvom Sieger by Fürstenberg, ktoré vytvorili v spolupráci so spoločnosťou Fürstenberg. Tieto nezameniteľné kúsky sa vyznačujú unikátnym dizajnom, ktorý si zamilujete na prvý pohľad a vyjadrujú ním svoju vlastnú víziu na radosť zo života a individualitu.

Dodatočné parametre

Kategória: Poháre
Záruka: 24 mesiacov
Hmotnosť: 0.539 kg
Typ produktu: Pohár
Farba produktu: Biela, Zlatá
Kolekcia: Of Kings & Queens
Štýl: Moderný & jednoduchý
Vzor: Fazetový
Tvar: Okrúhly
Materiál: Prémiový porcelán, Zlato
Objem: 0,50 l
Dĺžka: 11 cm
Šírka: 7,8 cm
Výška: 18,4 cm
Priemer: 7,8 cm
Typ balenia: Darčekové balenie
Ak si želáte kompletné balenie, objednajte si: 1 ks

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: