Kávová šálka 0,15 l Pura
Kávová šálka 0,15 l z prémiového kostného porcelánu z kolekcie Pura od nemeckého výrobcu Villeroy & Boch.
Zastavte sa a nadýchnite sa. V dnešnom rýchlom svete túžime po pokojných okamžikoch absolútnej prítomnosti. Vraciame sa ku prírodným materiálom a prirodzenosť je novým stavom, ktorý nám navodzuje pocit domova. To je skutočný luxus, ktorý sa stará o naše telo a dušu. Spoločnosť Villeroy & Boch zachytáva túto náladu v novej kolekcie Pura - spojenie prirodzenosti, upokojujúcej bielej farby a vzrušenia pre všetky zmyslové vnemy.
Tvar kolekcie je inšpirovaný nedotknutou krásou prírody, jemné harmonické línie evokujú obrazy lotosového listu bezstarostne sa vznášajúceho na hladine vody. Produkty sú vyrobené z prémiového kostného porcelánu a servírovanie sa stane stredobodom pozornosti.
Kávová šálka 0,15 l Pura Villeroy & Boch
- Prémiový kostný porcelán
- Objem: 0,15 l
- Rozmery: 10,5 x 8 x 7,6 cm
- Vhodné do umývačky riadu: áno
- Vhodné do mikrovlnnej rúry: áno
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hrnčeky a šálky |
|---|---|
| EAN: | 4003686459038 |
| Typ produktu: | Šálka |
| Farba produktu: | Biela |
| Kolekcia: | Pura |
| Rok vzniku kolekcie: | 2026 |
| Štýl: | Elegantný & klasický |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Tvar: | Atypický, Okrúhly |
| Materiál: | Prémiový kostný porcelán |
| Objem: | 0,15 l |
| Dĺžka: | 10,5 cm |
| Šírka: | 8 cm |
| Výška: | 7,6 cm |
| Vlastnosti: | Vhodné do umývačky riadu, Vhodné do mikrovlnnej rúry |
| Ak si želáte kompletné balenie, objednajte si: | 6 ks |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
