Okrúhly obrus 170 cm, biely Rondane Sander
Okrúhly obrus 170 cm v bielej farbe z kolekcie Rondane od nemeckého výrobcu Sander.
Domáce jedlá budú chutiť dvakrát viac, keď sa budú servírovať na štýlovom sviatočnom textile od nemeckej spoločnosti Sander. Kvalitné materiály, moderná výroba a význačná funkcionalita sú výsledkom tých najkvalitnejších produktov. Široká ponuka osloví každého.
Okrúhly obrus 170 cm Rondane Sander
- Materiál: 100 % polyester
- Rozmery: 170 cm
Starostlivosť o textil:
- Postup prania: max. teplota prania 60 °C
- Postup žehlenia: žehlenie pri max. teplote žehliacej plochy 110 °C
- Postup bielenia: nesmie sa bieliť
- Postup sušenia: nesmie sa sušiť v bubnovej sušičke
- Postup chemického čistenia: profesionálne chemické čistenie v tetrachlóretyléne a všetkých rozpúšťadlách uvedených pre symbol F, šetrný postup
Dodatočné parametre
| Kategória: | Obrusy a štóly |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.84 kg |
| EAN: | 4001824101214 |
| Typ produktu: | Textil |
| Farba produktu: | Biela |
| Kolekcia: | Rondane |
| Štýl: | Moderný & jednoduchý |
| Tvar: | Okrúhly |
| Materiál: | Polyester |
| Dĺžka: | 170 cm |
| Šírka: | 170 cm |
| Výška: | 0,2 cm |
| Priemer: | 170 cm |
| Ak si želáte kompletné balenie, objednajte si: | 1 ks |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
