Domov / Podľa výrobcu / Fürstenberg

Fürstenberg Auréole Clair kávová šálka s podšálkou

Kód: TA20145 7000 Produktové číslo: 4025223501437
Kategória: Fürstenberg
Záruka: 24 mesiacov
Dostupnosť: Skladom: viac ako 5 ks
159,50 € , plus doprava
(159,50 €/ks)
 
Fürstenberg Auréole Clair kávová šálka s podšálkou

Kolekcia porcelánu Auréole od nemeckého výrobcu Fürstenberg.

Celosvetová intenzita žiarenia slnka a mesiaca slúžila ako inšpirácia pre kozmopolitnú kolekciu porcelánu Auréole. Dizajn vytvorený spoločnosťou Fürstenberg v spolupráci s kórejským porcelánovým umelcom Kap-Sun Hwangom predstavuje úžasné spojenie tradičných starovekých ázijských tradícií a modernej európskej remeselnej výroby. Pre svoj moderný dizajn získala kolekcia ocenenie Red Dot Design Award 2014.
Magická príťažlivosť mesiaca je prenesená na vysokokvalitný porcelán mnohými nezabudnuteľnými dizajnami, vďaka použitiu čiernej a bielej farby a vzácneho 24-karátového zlata. Rozličné fázy mesiaca sa odzrkadľujú na reliéfnom a ľahkovážnom dizajne sofistikovaným spôsobom.

Auréole Clair De Lune: kávová šálka s podšálkou

  • Prémiový porcelán
  • Objem: 0,20 l
  • Rozmery podšálky: 17,9 x 17,9 x 1,7 cm
  • Zdobené 24-karátovým zlatom
  • Víťaz ocenenia reddot award 2014
  • Vhodné do umývačky riadu: áno
  • Vhodné do mikrovlnnej rúry: nie

 

O spoločnosti Fürstenberg

Modré logo písmena "F" s korunou - obchodná značka nemeckého výrobcu porcelánu Fürstenberg, ktorý je známy vo svete výnimočnými a umeleckými porcelánovými dielami. Porcelán, ktorý odráža ducha doby, prístup k životu a estetiku, rovnako ako aj remeselnícke a technické možnosti v čase svojho vzniku.
Každý jeden produkt Fürstenberg má všetky požadované kvality, aby sa stal klasikou - či už ide o produkty stolovania, darčekové predmety, interiérové dizajnové objekty alebo dizajnérske kúsky. Kombinácia remeselníckeho majstrovstva a spolupráca s talentovanými umelcami a dizajnérmi dokonale vystihuje porcelánovú značku Fürstenberg.

Porcelán sa vyrába v obci Fürstenberg, ležiacej v druhej najväčšej spolkovej krajine Nemecka Dolné Sasko už od roku 1747 a patrí medzi troch najväčších výrobcov porcelánu v Nemecku. Počas tejto dlhej doby vznikli mnohé klasické diela stolovania a vytvorili nezameniteľnú kultúru stolovania, ktorá je dnes rovnako inšpirujúca ako bývala aj predtým.
Vo Fürstenbergu sa všetko točí okolo porcelánu a vývoju nových možností pre spracovanie tohto sofistikovaného materiálu. Neustále inovácie a zdokonaľovanie detailov - akými sú extra veľké priemery tanierov, garancia čajníkov, z ktorých po naliatí nekvapká či extrémne dobrý dvojstenný porcelán - je hnacia sila ľudí vo Fürstenbergu, ktorí radi robia to, čo ich baví.

Špecifikácia
Váha 0.224 kg