Štóla, tulipány 50 x 140 cm Sander
Textilná štóla 50 x 140 cm, vzor tulipány z jarnej kolekcie Gali od nemeckého výrobcu Sander.
Domáce jedlá budú chutiť dvakrát viac, keď sa budú servírovať na štýlovom sviatočnom textile od nemeckej spoločnosti Sander. Kvalitné materiály, moderná výroba a význačná funkcionalita sú výsledkom tých najkvalitnejších produktov. Široká ponuka osloví každého.
Štóla 50 x 140 cm Gali Sander
- Materiál: gobelín (80 % bavlna a 20 % polyester)
- Rozmery: 50 x 140 cm
Starostlivosť o textil:
- Postup prania: max. teplota prania 30 °C, šetrný postup
- Postup žehlenia: žehlenie pri max. teplote žehliacej plochy 110 °C
- Postup bielenia: nesmie sa bieliť
- Postup sušenia: nesmie sa sušiť v bubnovej sušičke
- Postup chemického čistenia: profesionálne chemické čistenie v tetrachlóretyléne a všetkých rozpúšťadlách uvedených pre symbol F, šetrný postup
Dodatočné parametre
| Kategória: | Obrusy a štóly |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.3 kg |
| EAN: | 4001824119592 |
| Typ produktu: | Textil |
| Farba produktu: | Biela, Zelená |
| Kolekcia: | Gali |
| Štýl: | Vidiecky & ľudový |
| Vzor: | Jarný, Kvety |
| Tvar: | Obdĺžnikový |
| Materiál: | Bavlna, Polyester |
| Dĺžka: | 140 cm |
| Šírka: | 50 cm |
| Výška: | 0,2 cm |
| Ak si želáte kompletné balenie, objednajte si: | 1 ks |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
