Štóla Liaison, biela 50 x 150 cm Sander
Textilná štóla 50 x 150 cm v bielej farbe z kolekcie Liaison od nemeckého výrobcu Sander.
Domáce jedlá budú chutiť dvakrát viac, keď sa budú servírovať na štýlovom sviatočnom textile od nemeckej spoločnosti Sander. Kvalitné materiály, moderná výroba a význačná funkcionalita sú výsledkom tých najkvalitnejších produktov. Široká ponuka osloví každého.
Textilná štóla 50 x 150 cm, biela Liaison Sander
- Materiál: 100 % polyester
- Rozmery: 50 x 150 cm
Starostlivosť o textil:
- Postup prania: max. teplota prania 40 °C, šetrný postup
- Postup žehlenia: žehlenie pri max. teplote žehliacej plochy 150 °C
- Postup bielenia: nesmie sa bieliť
- Postup sušenia: nesmie sa sušiť v bubnovej sušičke
- Postup chemického čistenia: nesmie sa chemicky čistiť
Dodatočné parametre
| Kategória: | Obrusy a štóly |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.22 kg |
| EAN: | 4001824087150 |
| Typ produktu: | Textil |
| Farba produktu: | Biela |
| Kolekcia: | Liaison |
| Štýl: | Moderný & jednoduchý |
| Tvar: | Obdĺžnikový |
| Materiál: | Polyester |
| Dĺžka: | 150 cm |
| Šírka: | 50 cm |
| Výška: | 0,2 cm |
| Ak si želáte kompletné balenie, objednajte si: | 1 ks |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
