Tanier na cestoviny 29 cm Manufacture Ice
Tanier na cestoviny 29 cm z prémiového porcelánu z kolekcie Manufacture Ice od nemeckého výrobcu Villeroy & Boch.
Globálny trend - domáci šéfkuchári sa snažia ohromiť svojich hostí kulinárskymi kreáciami a dokonalým stolovaním, rovnako ako v tých najlepších reštauráciách. Váš domov sa s kolekciou Manufacture Rock premení na michelinskú reštauráciu a každé pozvanie na zážitok. Prémiový porcelán má unikátny bridlicový vzhľad a je plnofarebný, vrátane vnútra.
Kolekcia Manufacture Ice prináša dokonalé splynutie kontrastov. Ľadovo matný povrch spojený s krištáľovo žiarivým leskom vytvárajú výnimočný efekt, ktorý nielen vidíte, ale aj cítite na dotyk. Nová prezentácia ikonickej kolekcie Manufacture si ponecháva drsný vonkajší vzhľad a prináša jemný a hladký povrch vo vnútri.
Tanier na cestoviny 29 cm Manufacture Ice Villeroy & Boch
- Prémiový porcelán
- Objem: 0,28 l
- Rozmery: 28 x 28 x 5,2 cm
- Vhodné do umývačky riadu: áno
- Vhodné do mikrovlnnej rúry: áno
Dodatočné parametre
| Kategória: | Taniere |
|---|---|
| EAN: | 4003686460652 |
| Typ produktu: | Tanier |
| Farba produktu: | Biela |
| Kolekcia: | Manufacture |
| Rok vzniku kolekcie: | 2026 |
| Štýl: | Moderný & jednoduchý |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Tvar: | Okrúhly |
| Materiál: | Prémiový porcelán |
| Objem: | 0,28 l |
| Dĺžka: | 29 cm |
| Šírka: | 29 cm |
| Výška: | 4,9 cm |
| Priemer: | 29 cm |
| Vlastnosti: | Vhodné do umývačky riadu, Vhodné do mikrovlnnej rúry |
| Ak si želáte kompletné balenie, objednajte si: | 6 ks |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
