Doprava zadarmo od 60 eur

Potešia aj najnáročnejších: 7 tipov na vianočné darčeky Villeroy & Boch, ktoré máme skladom

Tik-tak, tik-tak, tik-tak. Počujete to? Úprimne, ani my ešte nie, to však niekde na pozadí už tiká časomer odpočítavajúci príchod Vianoc. Niet sa však čoho obávať: aj tohtoročné vianočné sviatky budú plné pokoja, oddychu a pohody s tými, na ktorých vám záleží. Tak ako každý rok. 

Či už ste sa rozhodli hľadať darček pre svojich najbližších v dostatočnom predstihu, alebo sa tešíte aj na tohtoročný last-minute nákup, zvládnete to. Veríme, že aj s našou drobnou pomocou budú najkrajšie sviatky roka také, aké si želáte. 

Preto sme pre vás pripravili 7 tipov na vianočné darčeky z dielne Villeroy & Boch, ktoré budú dizajnové, vkusné a potešia aj tých najnáročnejších. A vy ich budete mať doma takmer okamžite: máme ich totiž skladom. 

Niečo zlaté: porcelán zo súpravy MetroChic

Elegancia a luxus. Dve slová, ktoré najlepšie vystihujú porcelán z exkluzívnej Signature kolekcie porcelánu MetroChic. Misky, hrnčeky, čajníky, etažér, taniere to všetko v noblesnom štýle Art Deco a zdobené pravým 20-karátovým zlatom. Ak chcete stávku na istotu, aj tým najnáročnejším bude chutiť šálka espressa z MetroChic šálky akosi viac. 

metro-chic

Niečo žiariace: svietniky na sviečky

Teplo domova. To počas dlhej zimy poteší každého. Zvýrazniť ho teraz pomôže svietnik z kolekcie Manufacture Rock. Čistý dizajn – sklo a bridlica – v kombinácii so sviečkou vytvorí pútavé divadlo. Vďaka svojmu vzhľadu na seba zbytočne nepriťahuje pozornosť a svoje veľkolepé predstavenie začne hrať až v momente zapálenia sviečky. 

rock

Niečo okrúhle: ikonická La Boule

Očarujúca ikona ukrývajúca tajomstvo. Azda práve tieto slová najpriliehavejšie ilustrujú krásu ikonickej La Boule. Súprava porcelánového riadu umne navrhnutá tak, že svojím vzhľadom umne a nenútene zvládne zahrať i rolu dekorácie. 

V 70. rokoch minulého storočia ju navrhla Helen von Boch, obsahuje 2x misku, 2x univerzálny tanier, 2x plochá miska a 1x servírovací tanier. Na villy.sk ju nájdete nielen vo vianočnom prevedení, ale tiež v ďalších farebných variantoch: Iconic Black, Iconic White, Pure Beige či Paradiso.

laboule-blog Large

Niečo vianočné: vianočný vojačik 

Strážca vianočného pokoja. Večný spoločník. Čarovná dekorácia. Villeroy & Boch si pripravil veľkú porcelánovú figúrku (36 x 14 cm) vianočného luskáčika. Vojačik, ktorý svojím vzhľadom urobí dojem na dospelých i deti. Medzi našou vianočnou dekoráciou však nájdete okrem luskáčika i sklené gule, v ktorých po zatrasení začne snežiť, dózy na koláčiky či porcelánové betlehemy. Čo oslovilo najviac vás? 

luskacik-blog Large

Niečo voňavé: sviečky

Vôňa ihličia, vôňa medovníkov, vôňa sviečky. Každému sa spájajú Vianoce s inou arómou, všetci sa však zhodneme: Vianoce musia voňať. Aj preto v našej ponuke nájdete vonné sviečky, ako napríklad sviečku Mystery voňajúcu po konvalinkách, ružiach a jazmíne. Vianočný darček, ktorý pomôže vytvoriť tú správnu atmosféru. 

mystery-blo Large

Niečo vtipné: hrnčeky z kolekcie Statement 

I am amazing, not perfect. Good Morning Sunshine. Alebo Don''t Talk to Me. Aj takto znejú niektoré z vtipných nápisov na minimalistickom porcelánovom riade Villeroy & Boch: hrnčeky, taniere, misky. Kolekcia Statement dokonalo vyjadruje pocity – mrzuté aj láskavé –, ktoré každý z nás denne zažíva. Hľadáte vianočný darček pre milovníka humoru? Na tejto adrese ste správne. 

salka-blog Large

Niečo roztomilé: detský tanier s medveďom  

Často býva, že práve tí najmenší bývajú aj najnáročnejší. Čím potešiť vnuka, synovca alebo krstniatko? Ak hľadáte tip na niečo pekné, čo neskončí zahrabané v debne s hračkami, o niečom by sme vedeli. Práve takým je detský porcelánový riad z kolekcií Hungry as Bear a Happy as Bear. Nájdete tu hrnčeky, taniere aj misky s veselým motívom medveďa a ďalších roztomilých zvierat. 

villy-blog Large

Či už si nechávate kúpu darček na poslednú chvíľu, alebo ju vybavíte s dostatočným predstihom, máme pre vás skvelú správu: všetok tovar máme pre vás pripravený skladom na villy.sk, posielame ihneď. Ktorým darčekom potešíte blízkeho tieto Vianoce vy?