Doprava zadarmo od 60 eur

Sviečka premení stolovanie na zážitok. Zapáľte si ju pri každej večeri

sviecky-villy 

Sme to, čo jeme a sme takí, v akom prostredí sa pohybujeme. Aj preto nás stolovanie ovplyvňuje azda viac, ako si môžeme pripúšťať. Spravme z toho výhodu. Stačí pár detailov a každodennú rutinu zvládneme premeniť na zážitok. Zážitok, ktorý z nás urobí krajších ľudí. Zaberie vám to len tri sekundy a na večeru vás zahreje nielen polievka, ale i teplo domova. Receptom je zapálená sviečka.

Sviečky sú jedným z detailov, ktorý pomôže vytvoriť unikátnu atmosféru pri stolovaní. Stlmte svetlo, prípadne zažnite len stojanovú lampu a pridajte k tomuto intímnemu osvetleniu tiež plameň sviečky. Večera v kruhu rodiny, priateľov či s partnerom v tejto atmosfére vám bude chutiť akosi viac.

Spríjemnite si večeru sviečkami Villeroy & Boch

V našom e-shope s prémiovým porcelánom nájdete tiež sviečky Villeroy & Boch. Niektoré sú v porcelánovom svietniku, iné sú zas vonné a ďalšie sú ozdobené tematickými motívmi – Vianoc, Veľkej noci či jari.

Okrem už osvedčených sviečok Villeroy & Boch máme tiež voňavú španielsku špecialitu. Sú ňou  ručne odlievané sviečky z rastlinného vosku značky Cereria Mollá. A vône? Rovnako skvelé.

Čo by ste povedali napríklad na Bergamotto di Calabria – vánok prichádzajúci od Stredozemného mora s nádychom santalového dreva, kardamonu a limetky?

Sviečky z kolekcie Manufacture Collier s očarujúcim svietnikom

A teraz vám dáme tip na nášho favorita. V kolekcii Manufacture Collier si Villeroy & Boch pripravil špičkový dizajn sviečok. Každá z nich je ukrytá v svietniku z prémiového porcelánu. Vyberiete si z rôznych farieb a vzorov: biela, čierna, bodkovaná, mriežkovaná.

Sviečky z kolekcie Manufacture Collier sú vonné, okrem zraku tak opantujú váš ďalší zmysel – čuch. A po pohladení svietnika i hmat. Vonné sviečky Mystery očaria milovníkov kvetinových vôní, dominujú tu ruže, konvalinky a jazmín.

Dávate prednosť sviežim a hravým vôňam? Sviečky Sparkle doprajú vášmu domovu ohňostroj vôní pod taktovkou granátového jablka, bieleho hrozna, nektárinky a jemným nádychom divých ruží.

Priaznivci korenistých a orientálnych vôní siahnu po sviečkach Adventure a sviečky Passion zas roztancujú vašu domácnosť tónmi pivónií, čerstvých jabĺk a jazmínových kvetov.

Po vypálení sviečky používajte svietnik ďalej

Vonné sviečky Villeroy & Boch z kolekcie Manufacture Collier si nájdu svoje uplatnenie aj po vypálení. Prirodzene, do svietnika môžete vložiť ďalšiu sviečku či kahanec.

Máme však hneď niekoľko tipov na alternatívne použitie. Aké?

Svietnik stačí dôkladne umyť a môžete ho používať ako dizajnový hrnček – či už na pitie, alebo zubnú kefky. Rovnako dobre si v ňom zorganizujete svoje perá a ceruzky, ktoré sem umiestnite namiesto sviečky.

V kolekcii Villeroy & Boch nájdete v obdobnom dizajne i vázy na kvety. Svietnik zo sviečky môžete tak použiť do série ako minivázu na jeden kvietok so skrátenou stopkou. Napríklad k umývadlu do kúpeľne. Alebo ste „hrnčeku“ našli ešte lepšie využitie? Podeľte sa oň s nami.

Chcete premeniť „obyčajnú“ večeru na neobyčajný zážitok? Pozrite si sviečky v našej ponuke.