Domov / Villeroy & Boch / Signature | exkluzívne kolekcie

Príborová súprava 30 ks MetroChic

Kód: 12-6527-9050 Produktové číslo: 4003686362291
Výrobca: Villeroy & Boch
Záruka: 24 mesiacov
Dostupnosť: Na objednávku
479,50 € , plus doprava
(479,50 €/ks)
 
Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
Príborová súprava 30 ks MetroChic

Príbor MetroChic od nemeckého výrobcu Villeroy & Boch.

Kolekcia MetroChic vyjadruje vlastný štýl a sofistikovanosť so svojou kombináciou bielej, čiernej a zlatej farby. Moderné geometrické tvary na prémiovom kostnom porceláne zapôsobia nielen na vás, ale aj na vašich hostí. Kolekcie príborov MetroChic a MetroChic d'Or prinesú na stôl dotyk luxusu a pôvabu. Čisté tvary dizajnového jazyka a súhra guľatých tvarov očaria každého hosťa.

MetroChic: príborová súprava pre 6 osôb (30 ks)

  • Vyrobené z kvalitnej nerezovej oceli 18/10
  • Zloženie: 72 % oceľ, 18 % chróm, 10 % nikel (18/10)
  • Exkluzívna kolekcia z konceptu Signature
  • Vhodné do umývačky riadu: áno
  • Možné kombinovať s kolekciou: MetroChic blanc

Balenie obsahuje:

  • 6 x polievková lyžica 20,9 cm (12-6527-0040)
  • 6 x jedálenská vidlička 21 cm (12-6527-0050)
  • 6 x jedálenský nožík 22,9 cm (12-6527-0065)
  • 6 x kávová lyžička 14 cm (12-6527-0160)
  • 6 x vidlička na dezert 15,3 cm (12-6527-0190)

 

Starostlivosť o príbory

Najlepšia starostlivosť pre akýkoľvek druh príbora je jeho denné používanie. Pri umývaní príboru v umývačke riadu dodržujte výrobcom údavané pokyny. Predtým ako vložíte príbor do umývačky, opláchnite ho alebo utrite utierkou, pretože sa na ňom môžu nachádzať zvyšky jedál, ktoré môžu byť agresívne voči nemu, platí to hlavne pre čepele nožov. Príbory vkladajte do umývačky hrotmi nahor, dbajte na to, aby sa vzájomne nedotýkali a dávajte pozor na to, aby žiadne súčasti umývačky riadu neboli hrdzavé, pretože sa hrdza môže preniesť aj na nerezový riad. Dávajte si pozor, aby pri doplňovaní soli do umývačky riadu nezostala žiadna v umývacom priestore. Doporučujeme používať prášky do umývačky riadu. Po dokočení umývacieho programu otvorte dvierka na umývačke riadu, aby sa nahromadená para dostala von, umytý príbor nenechávajte v umývačke riadu dlhšie ako 15 minút.

 

Exkluzívny koncept Signature

Villeroy & Boch necharakterizuje len láska pre dizajn a výnimočnosť, ale rovnako aj láska samotná. História spoločnosti, ktorá celosvetovo formuje štýl a trendy je založená na skutočnom ľúbostnom príbehu: dve rodiny, Villeroy a Boch, podpísali spoločne zmluvu na výrobu porcelánu v roku 1836. Ich podpis (Signature) na zmluve symbolizuje najdôležitejší míľnik v histórii Villeroy & Boch: dve konkurenčné spoločnosti sa stali jednou. Príslušníci oboch rodín, nádherná Octavie Villeroy a charizmatický Eugen Boch, sa do seba zamilovali a mali krásnu svadbu: dve rodiny sa stali jednou.

Význam podpisov platí dodnes. Žije ďalej, rovnako ako sľub oboch rodín, že spolu vytvoria výnimočný porcelán. Stále formujú európský životný štýl a dizajn, ovplyvňujú kultúru a umenie súčasného sveta. Porcelán Villeroy & Boch sa nachádza v domácnostiach, prvotriednych reštauráciách a hoteloch po celom svete. Koncept Signature je vyznaním lásky pre neobyčajné veci - každý jeden kus Signature ukazuje lásku, majstrovstvo a umenie Villeroy & Boch pre porcelán a umenie života.

Špecifikácia
Váha 1.46 kg