Musíte zmeniť nastavenie vášho prehliadača
Pozrite sa na:
Ako povoliť JavaScript vo vašom prehliadači
.
Ak používate software na blokovanie reklám, možno bude potrebné, aby ste povolili JavaScript z tejto stránky.
Ďakujeme.
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií
tu
.
Nastavenie
Súhlasím
Prejsť na obsah
Doprava zdarma pri objednávke nad 60 eur!
Prihlásenie k vášmu účtu
E-mail
Heslo
Nevypĺňajte toto pole
Surname
Prihlásiť sa
Nová registrácia
Zabudnuté heslo
Ako nakupovať
Obchodné podmienky
Podmienky ochrany osobných údajov
Viac
Prihlásenie
Registrácia
Hľadať
Hľadať
Nákupný košík
Prázdny košík
Villeroy & Boch
Porcelán
Prémiový porcelán | kolekcie
,
Prémiový kostný porcelán | kolekcie
,
Signature | exkluzívne kolekcie
,
Trendy | moderné kolekcie
,
275. výročie
Príprava, servírovanie a skladovanie jedla
Clever Baking
,
Clever Cooking
,
Coffee To Go
,
Manufacture Travertine
,
To Go & To Stay
Sklo
Afina Glass
,
Artesano Hot&Cold Beverages
,
Boston
,
Boston coloured
,
Boston Pearl
,
Dressed Up
,
Entrée
,
Fine Flavour - Americká whiskey
,
Grand Royal
,
Grand Royal Gold
,
La Divina
,
Like
,
Manufacture Rock Glass
,
Maxima
,
MetroChic Glass
,
Montauk
,
NewMoon Glass
,
Octavie
,
Ovid
,
Purismo
,
Rose Garden Glass
Príbory a servírovanie
Príborové súpravy V&B
,
Servírovacie príbory
,
Prázdne príborové kazety
Detský riad
Detské príbory
,
Disney Frozen
,
Disney Stitch
,
Happy as a Bear
,
Hungry as a Bear
,
Roar like a Lion
,
Walk like an Elephant
Bytové doplnky
Vázy a svietniky
,
Bytový textil
,
Servítky
Stolovanie
Jedálenské súpravy
Čajníky
Mliečniky
Cukorničky
Hrnčeky a šálky
Raňajkové šálky
,
Kávové šálky
,
Čajové šálky
,
Espresso šálky
,
Hrnčeky
Taniere
Plytké taniere
,
Dezertné taniere
,
Taniere na pečivo
,
Hlboké taniere
,
Taniere na cestoviny
,
Bufetové taniere
,
Taniere na šalát
,
Taniere na pizzu
,
Taniere na grilovanie
,
Podšálky
Misy a misky
Misky na cereálie
,
Misky na ryžu
,
Misky na polievku
,
Polievkové misy
,
Šalátové misy
,
Misy na ovocie
,
Misy na prípravu cesta
,
Misky na dip
,
Kompótové misky
Maselničky
Omáčniky
Misky na vajíčka
Podnosy a tácky
Poháre
Poháre na červené víno
,
Poháre na biele víno
,
Poháre na šampanské
,
Poháre na vodu
,
Poháre na pivo
,
Poháre na brandy
,
Poháre na likér
,
Poháre na whisky
,
Poháriky | štamperlíky
,
Poháre na martini
,
Kokteilové poháre
Karafy
Džbány
Príbory
Súpravy príborov
,
Lyžice
,
Vidličky
,
Nožíky
,
Steakové príbory
,
Príbory na ryby
,
Príbory na cestoviny
,
Servírovacie príbory
,
Čínske paličky
,
Detské príbory
,
Prázdne kazety na príbory
Interiérové doplnky
Bytové dekorácie
Dekoratívne vázy
,
Svietniky
,
Kvetináče
,
Popolníky
Bytový textil
Obrusy a štóly
,
Prestieranie
,
Vankúše
,
Deky
,
Koberce a koberčeky
,
Servítky
,
Doplnky
Osvetlenie a svietidlá
Lampičky
,
Dekoratívne osvetlenie
,
Svietidlá
,
Stojacie lampy
,
Žiarovky
Vône do bytu a sviečky
Sviečky
,
Aróma difúzery
,
Príslušenstvo pre aróma difúzery
,
Vonné tyčinky
Varenie a pečenie
Panvice
Klasické panvice
,
Woky
,
Grilovacie panvice
,
Panvice na soté
,
Panvice na palacinky
Hrnce
Klasické hrnce
,
Súpravy hrncov
,
Tlakové hrnce
Pokrievky a príslušenstvo
Formy na pečenie
Formy na koláč
,
Formy na chlieb
,
Formy na bábovku
Pekáče a zapekacie misy
Vykrajovače a formičky
Kuchynské pomôcky
Kuchynské stierky
,
Obracačky a kliešte
,
Varešky
,
Pierka a maslovačky
,
Metličky na varenie
,
Naberačky
,
Škrabky
,
Tĺčiky na mäso
,
Strúhadlá
,
Odmerky
,
Lisy na cesnak
,
Lisy na citrusy
,
Luskáčiky
,
Kuchynské nožnice
,
Vývrtky
,
Otvárače na konzervy
,
Lieviky
,
Cedníky
,
Sitká
,
Kuchynské teplomery
,
Ostatné kuchynské pomôcky
Nože
Kuchynské nože
,
Súpravy nožov
,
Stojany na nože
,
Dosky na krájanie
Mlynčeky
Ručné mlynčeky
,
Koreničky a soľničky
Skladovanie potravín
Dózy na potraviny
,
Chlebníky
,
Jedlo a pitie so sebou
Delikatesy
Čaje
Čierne čaje
,
Zelené čaje
,
Biele čaje
,
Bylinné čaje a rooibosy
,
Ovocné čaje
,
Darčekové súpravy čajov
Korenia a soli
Korenia
,
Soli
Elektro
Kuchynské roboty
Príslušenstvo k robotom
Mixéry
Stolné mixéry
,
Tyčové mixéry
,
Sekáčiky
,
Food Processory
,
Príslušenstvo k mixérom
Šľahače
Hriankovače
Rýchlovarné kanvice
Kávovary
Mlynčeky na kávu
Kuchynské váhy
Ostatné kuchynské spotrebiče
Vianoce 2026
Vianočné stolovanie
Vianočný riad
,
Vianočné súpravy
,
Vianočný textil
,
Vianočné servítky
,
Vianočné svietniky a sviečky
Vianočné dekorácie a lampy
Vianočné dekorácie
,
Vianočné ozdoby
,
Adventné kalendáre
,
Vianočné svietidlá
Vianočné kolekcie
Annual Christmas Edition | Villeroy & Boch
,
Christmas Chic | Villeroy & Boch
,
Christmas Classics | Villeroy & Boch
,
Christmas Toys | Villeroy & Boch
,
Christmas Toys Memory | Villeroy & Boch
,
My Christmas Tree | Villeroy & Boch
,
Nostalgic Melody | Villeroy & Boch
,
Nostalgic Ornaments | Villeroy & Boch
,
Statement Christmas | Villeroy & Boch
,
Toy's Delight | Villeroy & Boch
,
Toy’s Delight Decoration | Villeroy & Boch
,
Toy’s Delight Royal Classic | Villeroy & Boch
,
Toy's Fantasy | Villeroy & Boch
,
Winter Bakery Delight | Villeroy & Boch
,
Winter Collage Accessories | Villeroy & Boch
,
Winter Glow | Villeroy & Boch
,
Winter Specials | Villeroy & Boch
,
Hutschenreuther | Rosenthal
,
Gift Ideas | Fürstenberg
,
Zimná rozprávka od Karin | Thun
,
Vianočné osvetlenie a žiarovky | Sompex
,
XMAS | Sander
,
Doplnky | IHR
,
Vianočné čaje | Kusmi Tea
Tipy na vianočné darčeky
Veľká Noc 2027
Veľkonočné stolovanie
Veľkonočný riad
,
Veľkonočné a jarné súpravy
,
Veľkonočný textil
,
Veľkonočné a jarné servítky
,
Veľkonočné svietniky a sviečky
Veľkonočné dekorácie
Veľkonočné ozdoby
Veľkonočné kolekcie
Annual Easter Edition | Villeroy & Boch
,
Bunny Tales | Villeroy & Boch
,
Easter Delight | Villeroy & Boch
,
Easter Delight Decoration | Villeroy & Boch
,
Mini Flower Bells | Villeroy & Boch
,
New Flower Bells | Villeroy & Boch
,
Spring Awakening | Villeroy & Boch
,
Spring Fantasy | Villeroy & Boch
,
Statement Easter | Villeroy & Boch
Easter Accessoires | Villeroy & Boch
Hares | Fürstenberg
Spring Fantasy Accessories | Villeroy & Boch
Výpredaj
Moja objednávka
Prihlásenie
Viac
Domov
/
Stolovanie
Stolovanie
, Strana 5
Jedálenské súpravy
Čajníky
Mliečniky
Cukorničky
Hrnčeky a šálky
Taniere
Misy a misky
Maselničky
Omáčniky
Misky na vajíčka
Podnosy a tácky
Poháre
Karafy
Džbány
Príbory
Najpredávanejšie
Dezertný tanier 24 cm '25 Annual Christmas Edition
Skladom
(
3 ks
)
Kód:
14-8626-2649
32,90 €
96,40 €
–33 %
Detská jedálenská súprava, 7 ks Walk like an Elep.
Skladom
(
3 ks
)
Kód:
14-8674-8435
Pôvodne:
96,40 €
(–33 %)
64 €
Miska 0,75 l Toy's Delight
Skladom
(
>5 ks
)
Kód:
14-8585-1900
32,90 €
Malá miska na nohe 15 cm, jeleň Toy's Fantasy
Skladom
(
1 ks
)
Kód:
14-8332-3600
32,90 €
Obdĺžnikový podnos 39 x 16 cm Toy's Delight
Skladom
(
>5 ks
)
Kód:
14-8585-2220
76,90 €
109,60 €
–20 %
Súprava vianočných hrnčekov, 4 ks Toy's Delight
Skladom
(
>5 ks
)
Kód:
14-8585-8447
Pôvodne:
109,60 €
(–20 %)
87,60 €
386 €
–17 %
Vianočná obedová súprava, 12 ks Toy's Delight
Skladom
(
>5 ks
)
Kód:
14-8585-8816
Pôvodne:
386 €
(–17 %)
319 €
Veľká miska 25 cm Toy's Delight
Skladom
(
>5 ks
)
Kód:
14-8585-3640
32,90 €
Kameninová misa 26 cm, modrá čučoriedky Mason Cash
Skladom
(
5 ks
)
Kód:
0218.331
48 €
Kameninová misa 21 cm, červená, jahody Mason Cash
Skladom
(
3 ks
)
Kód:
0218.332
33 €
Zobraziť viac produktov
Stránka
5
z
42
-
989
položiek celkom
Radenie produktov
Radiť podľa:
Najpredávanejšie
Odporúčame
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Abecedne
Zavrieť filter
Cena
6
€
2914
€
1
6
2914
Na sklade
688
Akcia
334
Novinka
29
Tip
1
Značky
Continenta
0
Emile Henry
0
Forge de Laguiole
0
Fürstenberg
0
Hutschenreuther
0
IHR
0
Kilner
0
Mason Cash
0
Rösle
0
Thun
0
Villeroy & Boch
989
Weis
0
Typ produktu
Cukornička
11
Čajník
14
Džbán
8
Hrnček
91
Karafa
2
Maselnička
4
Misa
195
Miska na vajíčko
7
Mliečnik
14
Ohrievač
0
Omáčnik
4
Panvica
1
Podnos
15
Podšálka
70
Pohár
50
Pohár na stopke
51
Príbor
90
Servítky
0
Slamka
1
Stojan
8
Súprava tanierov
12
Sviečka
0
Svietnik
0
Šálka
139
Šálka s podšálkou
58
Tanier
214
Váza
0
Súprava riadu
25
Poklop
1
Miska na polievku
0
Špecifikácia produktu
Bufetový tanier
11
Čajová šálka
24
Čajový pohár
3
Čínske paličky
1
Detská lyžica
0
Detská lyžička
0
Detská príborová súprava
0
Detská vidlička
0
Detský hrnček
0
Detský nožík
0
Dezertná lyžička
1
Dezertná miska
10
Dezertná vidlička
3
Dezertný nožík
2
Dezertný tanier
63
Espresso lyžička
3
Espresso pohár
4
Espresso šálka
46
Etažér
8
Hlboký tanier
52
Hrnček
4
Hrnček bez uška
10
Hrnček s uškom
81
Jedálenská vidlička
1
Jedálenský nožík
1
Karafa na víno
2
Kávová kanvica
1
Kávová lyžička
7
Kávová šálka
51
Kávový pohár
5
Kazeta na príbor
0
Klubový tanier
11
Kompótová miska
7
Kryt na tortu
1
Longdrink lyžička
2
Longdrink pohár
13
Lyžica na šalát
3
Lyžička na cukor
1
Misa na ovocie
4
Miska na cereálie
48
Miska na dip
26
Miska na polievku
12
Miska na predjedlo
22
Miska na ryžu
8
Nôž na maslo
1
Nôž na syr
5
Nožík na koláč
1
Oválny tanier
12
Pizza/steak nožík
7
Plytký tanier
52
Podnos
2
Podnos na tortu
4
Podšálka pod čajovú šálku
3
Podšálka pod espresso šálku
26
Podšálka pod kávovú šálku
32
Podšálka pod polievkovú šálku
2
Podšálka pod raňajkovú šálku
7
Pohár na biele víno
17
Pohár na červené víno
23
Pohár na grappa
1
Pohár na margaritu
1
Pohár na pivo
2
Pohár na šampanské
18
Pohár na vodu
14
Pohár na whisky
6
Pohárik
5
Polievková lyžica
3
Polievková misa
2
Polievková šálka
4
Príbor na ryby
3
Príbor na špagety
1
Príborová súprava
0
Príborová súprava pre 1 osobu
1
Príborová súprava pre 12 osôb
7
Príborová súprava pre 4 osoby
2
Príborová súprava pre 6 osôb
19
Raňajková šálka
11
Servírovací tanier
35
Servírovacia lopatka
4
Servírovacia lyžica
6
Servírovacia misa
6
Servírovacia vidlička
1
Sklenená slamka
1
Stojan na nožík
1
Súprava riadu
1
Súprava riadu pre 2 osoby
12
Súprava riadu pre 4 osoby
4
Súprava riadu pre 6 osôb
4
Šalátová misa
31
Šálka
2
Šálka s podšálkou
2
Štamperlík
5
Tanier na cestoviny
48
Tanier na grilovanie
1
Tanier na chlieb/maslo
20
Tanier na pečivo
20
Tanier na pizzu
6
Tanier na šalát
16
Vidlička na mäso
2
Vidlička na šalát
1
Zmrzlinová lyžička
2
Mliečnik s uškom
14
Cukornička s poklopom
11
Podnos na predjedlo
4
Podnos na nohe
2
Pohár
4
Džbán uškom
3
Omáčnik s uškom
3
Omáčnik bez uška
1
Cukornička s uškom
3
Tanierik
3
Maselnička bez úchytu
3
Poklop na šalátovú misu
2
Grilovacia panvica
1
Maselnička s úchytom
1
Džbán bez uška
5
Podnos na koláče
0
Podnos na chlebíčky
0
Čajová kanvica
10
Čajová kanvica so sitkom
3
Čajová lyžička
0
Džbán s uškom
0
Cukornička bez uška
0
Tanier na chlieb a maslo
0
Ohrievač na čajovú sviečku
0
Podšálka pod misku na vajíčko
0
Podšálka pod hrnček
0
Dekoratívna
0
Farba produktu
Béžová
43
Biela
211
Biela, krémová
370
Červená
5
Čierna
129
Fialová
0
Hnedá
12
Medená
12
Modrá
49
Oranžová
14
Priehľadná
88
Ružová
23
Sivá
30
Strieborná
86
Tyrkysová
17
Viacfarebná
100
Zelená
92
Zlatá
41
Žltá
2
Kolekcia
275
4
Afina
38
Alt Fürstenberg
0
Amazonia
51
Anmut
37
Annual Easter Edition
0
Annual Christmas Edition
0
Artesano
52
Arthur
6
Audun
0
Auréole
0
Avarua
27
Basic White
10
BBQ Passion
1
Blacksmith
0
Boston
0
Bunny Tales
0
Caffe Club
0
Carlo
0
Cellini
0
Classics
0
Coffee Passion
1
Colour Concept
0
Colour Mix
0
Colourful Spring
0
Cottage
0
Crafted
39
Culture
0
Daily Line
11
Design Naif
3
Disney
0
Dressed Up
1
Easter Delight
0
Ella
0
Emerald Green Lines
9
Empty Boxes
0
Entrée
7
Fine Flavour
1
Fleur
0
Flow
23
For Me
45
French Garden
0
Frozen
0
Grand Cru Gold
0
Grand Royal
0
Gray Pearl
0
Grecque
0
Happy as a Bear
0
Hungry as a Bear
0
Chateau Septfontaines
0
Elegance
0
Iconic
23
In The Forest
0
In The Meadow
0
it's my match
0
it’s my moment
2
Ivoire
0
Kensington fromage
5
Kid's Dining
0
Kreuzband-Septfontaines
0
La Classica
2
La Divina
9
Lave
51
Like
31
Louis
3
Mademoiselle
0
Manoir
0
Manufacture
97
Mariefleur
1
Mariefleur Basic
0
Mariefleur Gris Basic
0
Marmory
0
Maxima
6
Memphis
12
MetroChic
41
Modern Grace
22
Montauk
1
MY CHINA!
0
Neufaden-Merlemont
0
New Cottage Basic
33
NewMoon
40
NewWave
74
Octavie
0
Of Kings & Queens
0
Old Luxembourg
0
One
0
Oscar
6
Ovid
4
Pasta Passion
3
Perlemor
53
Petite Fleur
1
Piemont
30
Play!
0
Prometheus
0
Pura
0
Purismo
15
Quinsai Garden
5
Roar like a Lion
1
Rose Garden
0
Royal
0
Samarkand
0
Sereno
6
Sip of Gold
0
Soup Passion
5
Spring Awakening
0
Spring Fantasy
0
Statement
42
Stitch
0
Teddy
0
Texas
0
Toy's Delight
0
Toy's Delight 15. výročie
0
Toy's Delight Royal Classic
0
Toy's Delight Specials
0
Toy's Fantasy
0
Tradition
0
Twist Alea
0
Twist White
0
Udine
0
Vapiano
5
Victor
3
Walk like an Elephant
0
White Pearl
0
Winter Bakery
0
Winter Glow
0
With Love
0
Wonderful World White
0
Collector's Items Christmas
0
Weihnachtsschmaus
0
Weihnachtsleuchten
0
Zimná rozprávka
0
Festive Penguin
0
The Bow
0
Fruits
0
Rok vzniku kolekcie
1750
0
1768
0
1913
0
1970
0
1979
0
1981
0
1989
0
1993
0
1994
0
1996
30
1997
0
1998
0
2000
0
2001
63
2002
31
2003
20
2004
0
2005
0
2006
23
2007
0
2009
1
2010
23
2011
49
2012
10
2013
51
2014
0
2015
87
2016
8
2017
27
2018
28
2019
64
2020
208
2021
42
2022
34
2023
41
2024
65
2025
45
2026
29
2027
0
Štýl
Elegantný & klasický
399
Moderný & jednoduchý
69
Vidiecky & ľudový
540
Moderný & minimalistický
989
Romantický & kvetinový
268
Detský
76
Vzor
Bez vzoru
752
Detský
1
Dúha
0
Fazetový
0
Geometrický
25
Hviezda
0
Jarný
0
Kruhy
0
Kvety
86
Lietadlo
0
Ľadové kráľovstvo
0
Mickey Mouse
0
Minnie Mouse
0
Mramorový
0
Nápis
42
Narodeninová torta
0
Orientálny
0
Ovocie
0
Postavy
0
Pruhovaný
17
Reliéfny
45
Slnko
0
Srdce
0
Stromček
0
Súhvezdie
12
Štvorce
0
Štvorlístok
0
Vianočný
0
Vidiek
3
Zajac
0
Zvieratá
69
Tvar
Atypický
91
Hviezda
0
Obdĺžnikový
44
Okrúhly
686
Oválny
53
Stromček
0
Štvorcový
24
Vajce
0
Zajac
0
Materiál
Prémiový porcelán
552
Prémiový kostný porcelán
173
Kamenina
51
Borosilikátové sklo
18
Bridlica
2
Drevo
7
Keramika
0
Krištáľové sklo
96
Nehrdzavejúca oceľ
92
Papier
0
Plast
0
Platina
0
Polyester
0
Porcelán
0
Postriebrený
1
Roh
0
Silikón
0
Sklo
3
Travertín
5
Zlato
116
Povrchová úprava
Lesklá glazúra
0
Pantografický dekor
0
Gravírovanie
0
Zlato
0
Matná glazúra
0
Objem
1,30 l
3
1,10 l
5
0,30 l
32
0,35 l
13
0,20 l
27
0,15 l
5
0,08 l
22
0,75 l
7
0,60 l
13
0,40 l
14
0,25 l
17
2,00 l
1
1,25 l
0
0,22 l
14
0,48 l
2
0,57 l
1
0,10 l
30
0,65 l
10
0,28 l
16
0,47 l
9
0,34 l
26
0,14 l
5
0,12 l
9
0,62 l
3
0,50 l
8
2,75 l
1
0,52 l
0
0,29 l
7
0,37 l
15
1,00 l
10
2,10 l
0
0,51 l
0
2,50 l
3
0,53 l
2
0,54 l
0
0,24 l
4
0,38 l
15
0,90 l
1
0,42 l
4
0,45 l
14
0,71 l
1
2,70 l
1
3,15 l
0
1,17 l
0
0,27 l
13
0,36 l
10
0,26 l
6
4,50 l
1
3,00 l
3
0,06 l
17
0,30l
1
1,80 l
2
0,03 l
0
1,20 l
7
0,39 l
3
0,21 l
17
1,15 l
1
0,07 l
2
0,33 l
8
0,23 l
15
0,2 l
1
1,56 l
1
0,04 l
4
4,00 l
1
0,80 l
1
0,01 l
1
3,40 l
1
1,75 l
1
0.34
1
0.3
2
0,84 l
1
0,86 l
1
0,58 l
1
1,40 l
1
0,18 l
2
0,09 l
4
0,43 l
0
0,11 l
4
0,32 l
7
0,44 l
11
0,85 l
4
0,46 l
1
0,78 l
6
0,92 l
2
0,70 l
1
2,22 l
3
2,59 l
1
1,42 l
1
0,67 l
1
1,60 l
2
0,79 l
2
1,45 l
0
1,35 l
0
2,74 l
0
1,68 l
0
0,77 l
0
0,31 l
0
0,02 l
0
0,59 l
2
1,50 l
1
0,05 l
5
2,20 l
1
1,16 l
1
1,51 l
2
0,55 l
1
0,13 l
1
0,41 l
1
0,17 l
2
0,68 l
1
0,83 l
1
0,88 l
0
3,20 l
0
0,16 l
0
0,49 l
0
2,14 l
0
4,53 l
0
0,96 l
0
5,21 l
0
0,82 l
3
3,01 l
3
1,28 l
3
2,40 l
1
0,72 l
1
1,90 l
0
Dĺžka
37 cm
3
23 cm
13
23,5 cm
9
11,8 cm
10
10 cm
4
12,5 cm
11
18 cm
7
10,8 cm
3
16 cm
26
9,3 cm
0
14 cm
28
11 cm
4
15,5 cm
7
30 cm
9
27 cm
24
22 cm
24
24 cm
31
34 cm
2
26,8 cm
1
20 cm
4
19 cm
7
11,2 cm
3
17 cm
23
15 cm
7
11,3 cm
3
9,2 cm
11
12 cm
28
21 cm
21
13 cm
29
11,5 cm
36
23,7 cm
2
23,6 cm
1
21,5 cm
6
23,8 cm
6
32 cm
10
16,5 cm
1
20,5 cm
2
8,5 cm
34
21,6 cm
1
20,2 cm
0
12,8 cm
5
11,1 cm
5
14,5 cm
5
9 cm
10
18,1 cm
0
14,1 cm
2
14,6 cm
0
26,7 cm
0
22,5 cm
4
25 cm
12
18,5 cm
5
13,1 cm
2
19,5 cm
0
13,5 cm
2
10,3 cm
2
8,6 cm
4
9,5 cm
1
11,4 cm
4
8,3 cm
2
6,3 cm
0
13,8 cm
3
30,5 cm
2
26 cm
9
43 cm
3
36 cm
2
15,2 cm
4
8,7 cm
4
14,3 cm
2
17,6 cm
1
49 cm
4
19,6 cm
1
42 cm
7
28 cm
19
33 cm
8
35,7 cm
1
7 cm
6
12,2 cm
6
17,7 cm
3
19,1 cm
2
50 cm
0
35 cm
7
27,3 cm
1
14,2 cm
2
16,7 cm
2
15,3 cm
4
29 cm
20
34,8 cm
3
45 cm
0
28,5 cm
6
8,4 cm
5
11,7 cm
2
7,4 cm
6
44 cm
20
38 cm
2
47 cm
1
17,5 cm
8
12,4 cm
1
8,2 cm
3
8,8 cm
2
12,9 cm
1
7,6 cm
5
5,5 cm
2
29,2 cm
2
2,8 cm
1
55 cm
1
8 cm
15
41,5 cm
2
36,5 cm
1
27,5 cm
5
13,6 cm
3
9,7 cm
2
14,4 cm
1
12,7 cm
3
41 cm
3
31,3 cm
1
27,2 cm
1
31 cm
2
25,5 cm
9
27,7 cm
1
13,3 cm
2
15,8 cm
0
14,8 cm
2
17,8 cm
1
10,7 cm
1
12,3 cm
3
15,6 cm
0
10,5 cm
6
32,5 cm
2
6,8 cm
1
29,5 cm
2
26,1 cm
1
10,6 cm
4
31,8 cm
3
9,8 cm
4
6 cm
2
8,9 cm
2
7,1 cm
4
7,5 cm
0
15,1 cm
0
17,1 cm
1
11,6 cm
7
16,4 cm
2
25,1 cm
1
12,1 cm
0
12,6 cm
0
21,3 cm
0
20,8 cm
2
7,3 cm
1
28,6 cm
3
40 cm
0
10,2 cm
4
cm
0
10,1 cm
0
30,4 cm
0
20,7 cm
2
25,8 cm
0
20,4 cm
1
7,8 cm
1
24,5 cm
3
9,1 cm
2
9,6 cm
5
6,6 cm
2
5 cm
1
15,7 cm
1
7,2 cm
5
10,9 cm
2
4,9 cm
3
17,3 cm
0
5,4 cm
2
0,9 cm
1
10,4 cm
0
33,5 cm
0
9,4 cm
1
13,9 cm
2
11,9 cm
0
8,1 cm
0
21,8 cm
0
18,4 cm
0
7,7 cm
0
23,2 cm
1
20,1 cm
3
24,6 cm
0
26,3 cm
1
25,4 cm
1
21,2 cm
2
29,7 cm
4
18,2 cm
0
5,6 cm
1
26,5 cm
2
14,7 cm
3
39 cm
0
16,9 cm
0
35,5 cm
0
13,7 cm
0
4,5 cm
0
32,8 cm
0
15,9 cm
0
20,6 cm
1
22,6 cm
1
29,1 cm
1
5,2 cm
0
19,2 cm
0
28,7 cm
0
9,9 cm
0
16,8 cm
0
38,6 cm
0
24,8 cm
0
22,7 cm
0
22,3 cm
0
6,7 cm
0
22,9 cm
1
18,7 cm
8
27,9 cm
0
33,6 cm
0
5,3 cm
0
27,1 cm
1
23,9 cm
0
14,9 cm
4
24,9 cm
1
19,3 cm
1
24,3 cm
0
16,2 cm
0
23,1 cm
2
40,5 cm
1
4,8 cm
3
13,2 cm
3
24,2 cm
2
26,6 cm
0
24,1 cm
3
21,7 cm
1
18,6 cm
1
21,7
1
24,7 cm
1
21,1 cm
0
19,8 cm
0
18,3 cm
0
23,3 cm
0
20,9 cm
0
31,7 cm
0
21,9 cm
0
26,4 cm
0
32,1 cm
0
25,2 cm
0
17,4 cm
0
34,2 cm
1
Šírka
7 cm
10
13 cm
10
14,2 cm
0
8 cm
49
10 cm
8
9,5 cm
23
18 cm
9
8,2 cm
2
16 cm
26
14 cm
34
11 cm
7
12,5 cm
2
13,5 cm
1
30 cm
7
27 cm
36
22 cm
20
24 cm
30
23,5 cm
6
19,1 cm
0
20 cm
4
19 cm
5
14,1 cm
0
17 cm
18
15 cm
16
9,1 cm
6
12 cm
26
21 cm
27
9,4 cm
6
9,7 cm
4
21,5 cm
5
23,8 cm
6
32 cm
10
16,5 cm
1
20,5 cm
1
11,5 cm
4
8,5 cm
32
21,6 cm
1
7,5 cm
0
10,2 cm
2
9 cm
23
14,5 cm
5
6,7 cm
0
18,1 cm
1
11,8 cm
0
26,7 cm
0
22,5 cm
3
37 cm
2
25 cm
11
23 cm
13
7,6 cm
2
10,6 cm
0
6,5 cm
7
8,3 cm
3
11,3 cm
4
7,3 cm
4
6,4 cm
3
6,3 cm
2
13,8 cm
1
12,7 cm
5
26 cm
12
31 cm
1
26,5 cm
1
13,6 cm
0
8,8 cm
4
36,5 cm
0
6,2 cm
2
11,2 cm
3
16,3 cm
1
12,9 cm
2
28 cm
18
23,7 cm
1
33 cm
7
4 cm
2
7,2 cm
10
12,2 cm
1
25,5 cm
3
10,3 cm
4
16,7 cm
2
6 cm
5
19,7 cm
3
20,7 cm
2
9,2 cm
14
5,2 cm
7
35 cm
2
38 cm
2
7,7 cm
8
10,8 cm
5
10,5 cm
6
5,5 cm
5
33,3 cm
1
29 cm
25
24,4 cm
1
17,5 cm
1
18,5 cm
6
27,5 cm
6
28,5 cm
4
15,5 cm
4
7,8 cm
4
11,1 cm
7
10,4 cm
2
8,7 cm
4
6,1 cm
2
11,6 cm
1
17,7 cm
1
28,8 cm
1
7,9 cm
2
30,5 cm
1
27,2 cm
1
14,3 cm
1
4,2 cm
3
25,4 cm
3
15,8 cm
0
14,8 cm
2
17,8 cm
0
15,6 cm
0
32,5 cm
2
6,8 cm
2
23,6 cm
0
16,9 cm
3
31,5 cm
3
7,1 cm
5
11,4 cm
1
12,8 cm
3
11,7 cm
2
8,6 cm
3
15,7 cm
2
12,4 cm
1
24,5 cm
2
21,3 cm
0
8,9 cm
6
13,1 cm
1
2,3 cm
0
12,3 cm
4
9,6 cm
7
19,5 cm
1
29,5 cm
0
14,7 cm
0
5,7 cm
2
5,3 cm
2
15,3 cm
2
13,3 cm
2
cm
0
9,8 cm
2
6,9 cm
0
7,4 cm
2
25,8 cm
0
17,1 cm
0
6,6 cm
5
5 cm
2
10,9 cm
3
4,9 cm
3
20,4 cm
1
5,4 cm
2
0,9 cm
1
8,4 cm
3
2,5 cm
6
8,1 cm
0
21,8 cm
0
4,5 cm
1
34 cm
2
3,1 cm
0
2,7 cm
2
1,6 cm
3
4,7 cm
1
3 cm
7
2,1 cm
1
2 cm
0
2,2 cm
1
3,5 cm
1
43 cm
0
39 cm
0
45 cm
0
44 cm
0
18,7 cm
6
4,3 cm
1
9,3 cm
4
2,8 cm
0
13,2 cm
6
10,7 cm
1
18,2 cm
0
19,2 cm
0
24,6 cm
0
28,7 cm
0
24,8 cm
0
22,7 cm
0
22,3 cm
0
13,7 cm
0
15,2 cm
0
22,9 cm
0
24,3 cm
0
26,6 cm
0
27,9 cm
0
33,6 cm
0
27,1 cm
1
23,9 cm
0
14,9 cm
3
29,1 cm
1
24,9 cm
1
29,2 cm
1
19,3 cm
1
26,8 cm
1
21,2 cm
0
28,2 cm
1
4,8 cm
3
24,2 cm
2
31,8 cm
0
24,1 cm
0
21,7 cm
1
20,1 cm
2
2,4 cm
2
1,8 cm
1
1,9 cm
1
1,4 cm
2
1,3 cm
1
5,9 cm
1
12,6 cm
1
3,9 cm
0
4,6 cm
0
2,6 cm
0
3,3 cm
0
3,6 cm
0
1,7 cm
0
2,9 cm
0
17,3 cm
0
9,9 cm
0
31,7 cm
0
21,9 cm
0
26,1 cm
0
12,1 cm
0
32,1 cm
0
25,1 cm
0
25,9 cm
0
17,4 cm
0
23,1 cm
1
Výška
4,5 cm
15
21 cm
0
17 cm
8
7,7 cm
5
11 cm
4
8,2 cm
5
2,3 cm
16
6,9 cm
6
2 cm
34
5,9 cm
3
1,3 cm
3
7,6 cm
2
5,3 cm
4
5,5 cm
10
1,8 cm
21
1,7 cm
16
1,4 cm
5
4 cm
11
21,2 cm
0
8 cm
7
11,4 cm
4
9,5 cm
9
2,2 cm
8
3,9 cm
6
9,1 cm
3
1,5 cm
15
2,4 cm
20
6 cm
10
7,8 cm
11
2,1 cm
18
3,5 cm
12
8,9 cm
2
11,3 cm
19
8,3 cm
9
10,4 cm
26
9 cm
17
2,5 cm
21
2,8 cm
15
4,6 cm
4
6,5 cm
16
1,9 cm
14
1 cm
5
23,3 cm
7
16,5 cm
0
22,5 cm
3
20 cm
1
14,5 cm
5
26 cm
1
12 cm
1
14 cm
2
23 cm
2
17,5 cm
1
22,8 cm
1
7,3 cm
3
6,8 cm
5
8,1 cm
4
22 cm
1
5,7 cm
10
3 cm
21
3,8 cm
4
9,9 cm
2
8,6 cm
1
5,2 cm
3
2,6 cm
9
5,4 cm
4
10,7 cm
8
9,2 cm
4
10,5 cm
9
8,8 cm
6
3,7 cm
4
17,7 cm
0
10,3 cm
2
11,6 cm
1
5,6 cm
4
1,6 cm
11
5,8 cm
9
4,8 cm
4
1,2 cm
5
21,5 cm
1
22,3 cm
0
11,5 cm
0
4,2 cm
4
8,7 cm
0
10,2 cm
1
8,5 cm
6
3,4 cm
2
2,7 cm
12
3,2 cm
7
7,5 cm
5
4,3 cm
5
6,6 cm
8
3,1 cm
5
5 cm
36
14,4 cm
2
15,5 cm
1
10 cm
6
3,6 cm
4
15,8 cm
2
7,2 cm
1
4,7 cm
6
5,1 cm
7
10,1 cm
2
4,1 cm
2
13 cm
3
6,3 cm
10
7 cm
11
2,9 cm
6
32,4 cm
3
4,9 cm
6
7,9 cm
4
14,8 cm
1
15,2 cm
2
13,3 cm
0
9,6 cm
0
7,1 cm
5
12,6 cm
2
47,5 cm
2
18,9 cm
1
6,4 cm
3
6,2 cm
6
3,3 cm
3
6,7 cm
4
9,3 cm
0
12,5 cm
3
14,7 cm
0
7,4 cm
2
6,1 cm
3
9,4 cm
4
16,2 cm
1
14,2 cm
2
15 cm
2
25 cm
2
0,5 cm
0
11,2 cm
2
8,4 cm
3
10,6 cm
2
22,4 cm
2
12,2 cm
0
303 cm
0
9,8 cm
4
1,1 cm
2
26,7 cm
3
41 cm
1
10,8 cm
2
cm
0
14,1 cm
1
10,9 cm
1
21,8 cm
2
13,5 cm
0
21,6 cm
0
23,9 cm
0
19 cm
0
25,2 cm
2
22,6 cm
4
16 cm
3
19,8 cm
1
20,5 cm
1
18,6 cm
1
13,2 cm
0
14,3 cm
1
23,4 cm
1
25,1 cm
3
24,3 cm
1
15,1 cm
4
24 cm
3
26,5 cm
1
24,7 cm
3
20,8 cm
1
25,3 cm
1
13,7 cm
5
18 cm
1
17,2 cm
1
16,6 cm
1
25,5 cm
2
21,4 cm
1
18,4 cm
0
22,7 cm
1
16,3 cm
0
18,5 cm
0
19,6 cm
0
20,6 cm
0
12,3 cm
0
33 cm
0
9,7 cm
0
12,1 cm
13
0,1 cm
0
16,4 cm
0
19,3 cm
0
12,7 cm
0
11,9 cm
0
24,5 cm
3
12,4 cm
1
11,8 cm
1
0,8 cm
3
0,7 cm
3
0,6 cm
0
4,4 cm
0
22,1 cm
0
20,2 cm
0
9,1 c,
1
21,7 cm
1
Priemer
18 cm
2
16 cm
21
14 cm
20
30 cm
5
27 cm
21
22 cm
18
24 cm
24
20 cm
0
23,5 cm
6
19 cm
2
17 cm
13
15 cm
7
21 cm
15
9,1 cm
2
7 cm
4
12 cm
18
21,5 cm
5
23,8 cm
6
32 cm
10
8,5 cm
27
14,5 cm
3
18,1 cm
0
14,1 cm
0
26,7 cm
0
23 cm
7
25 cm
8
26 cm
7
10,6 cm
0
13 cm
5
13,8 cm
1
11 cm
3
16,7 cm
2
13,5 cm
1
35 cm
1
29 cm
17
24,4 cm
1
28 cm
7
17,5 cm
1
8 cm
14
28,5 cm
2
17,7 cm
1
38 cm
1
30,5 cm
1
27,2 cm
1
20,5 cm
1
10 cm
1
14,8 cm
1
17,8 cm
0
15,6 cm
0
15,5 cm
3
10,8 cm
2
12,7 cm
2
32,5 cm
2
23,6 cm
0
16,5 cm
1
37 cm
2
18,5 cm
5
cm
1
9,2 cm
8
6 cm
0
7,5 cm
0
12,8 cm
3
8,6 cm
2
27,5 cm
4
11,5 cm
1
33 cm
6
21,3 cm
0
9 cm
11
13,1 cm
1
7,3 cm
2
14,3 cm
0
31 cm
0
15,3 cm
2
11,3 cm
2
13,3 cm
2
2,6 cm
0
4,8 cm
3
8,3 cm
0
7,8 cm
1
9,5 cm
2
9,6 cm
6
8,8 cm
1
11,1 cm
3
17,1 cm
0
7,6 cm
2
6,6 cm
2
8,2 cm
2
5 cm
1
7,2 cm
5
7,4 cm
2
8,9 cm
1
10,3 cm
1
10,2 cm
2
7,1 cm
3
10,9 cm
2
4,9 cm
3
9,7 cm
1
20,7 cm
1
12,3 cm
1
20,4 cm
1
5,4 cm
2
0,9 cm
1
8,4 cm
1
11,4 cm
1
9,8 cm
1
22,5 cm
3
9,4 cm
0
8,1 cm
0
21,8 cm
0
6,3 cm
0
7,7 cm
0
16,9 cm
0
43 cm
0
39 cm
0
45 cm
0
44 cm
0
24,5 cm
2
34 cm
0
29,5 cm
0
5,5 cm
2
5,2 cm
0
18,2 cm
0
19,2 cm
0
24,6 cm
0
28,7 cm
0
24,8 cm
0
22,7 cm
0
22,3 cm
0
13,7 cm
0
11,2 cm
1
6,7 cm
0
15,2 cm
0
4,5 cm
0
22,9 cm
0
26,6 cm
0
27,9 cm
0
27,1 cm
1
21,6 cm
1
23,9 cm
0
14,9 cm
3
29,1 cm
1
24,9 cm
1
29,2 cm
1
19,3 cm
1
26,8 cm
1
21,2 cm
0
18,7 cm
6
10,7 cm
1
25,5 cm
1
13,2 cm
3
24,2 cm
2
11,7 cm
0
31,8 cm
0
24,1 cm
0
21,7 cm
1
20,1 cm
2
17,3 cm
0
9,9 cm
0
31,7 cm
0
21,9 cm
0
15,8 cm
0
24,3 cm
0
12,1 cm
0
5,3 cm
0
32,1 cm
0
17,4 cm
0
11,6 cm
0
12,9 cm
0
23,1 cm
1
Vlastnosti
Vhodné do umývačky riadu
940
Vhodné do mikrovlnnej rúry
660
Vhodné do mrazničky
0
Vhodnosť použitia
Každodenné stolovanie
0
Slávnostné stolovanie
0
Vianoce
7
Sviatočné stolovanie
7
Darček
7
Veľká noc
0
Typ balenia
Kartón s potlačou produktu
212
Darčekové balenie
20
Červený kartón - V&B
0
Čierny kartón
0
Príborová kazeta
28
Zelený kartón - V&B
0
Béžový kartón - Signature
2
Drevená kazeta
6
Biely kartón - V&B (štandardné)
5
Biely kartón - (štandardné)
0
Počet kusov v sade
18
0
2
2
4
0
30
0
6
0
8
0
3
0
12
0
13
0
5
0
7
0
Vymazať filtre
Zobrazených položiek:
989
Výpis produktov
Miska 0,22 l Memphis Collection
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(
3 ks
)
27,40 €
Jednotková cena:
27,40 € / 1 ks
Množstvo
+
−
Do košíka
Kód:
10-1690-3821
Plochá miska 0,50 l Memphis Collection
Dostupné u Villeroy & Boch
43,90 €
Jednotková cena:
43,90 € / 1 ks
Množstvo
+
−
Do košíka
Kód:
10-1690-3811
Miska 0,62 l Memphis Collection
Dostupné u Villeroy & Boch
43,90 €
Jednotková cena:
43,90 € / 1 ks
Množstvo
+
−
Do košíka
Kód:
10-1690-3810
Servírovací tanier 29 cm Memphis Collection
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(
2 ks
)
76,90 €
Jednotková cena:
76,90 € / 1 ks
Množstvo
+
−
Do košíka
Kód:
10-1690-2816
Servírovací tanier 33 cm Memphis Collection
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(
2 ks
)
109,90 €
Jednotková cena:
109,90 € / 1 ks
Množstvo
+
−
Do košíka
Kód:
10-1690-2815
Dezertný tanier 21 x 2,9 cm Memphis Collection
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Dostupné u Villeroy & Boch
38,40 €
Jednotková cena:
38,40 € / 1 ks
Množstvo
+
−
Do košíka
Kód:
10-1690-2640
Univerzálny tanier 24 x 2 cm Memphis Collection
Dostupné u Villeroy & Boch
43,90 €
Jednotková cena:
43,90 € / 1 ks
Množstvo
+
−
Do košíka
Kód:
10-1690-2610
Miska na cereálie 0,72 l Memphis Collection
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(
4 ks
)
32,90 €
Jednotková cena:
32,90 € / 1 ks
Množstvo
+
−
Do košíka
Kód:
10-1690-1900
Podšálka 12 cm pod espr. šálku Memphis Collection
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(
>5 ks
)
20,80 €
Jednotková cena:
20,80 € / 1 ks
Množstvo
+
−
Do košíka
Kód:
10-1690-1430
Espresso šálka 0,06 l Memphis Collection
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(
>5 ks
)
21,90 €
Jednotková cena:
21,90 € / 1 ks
Množstvo
+
−
Do košíka
Kód:
10-1690-1451
Akcia
Čajník so sitkom 1 l Artesano Hot&Cold Beverages
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(
3 ks
)
79,10 €
98,90 €
(–20 %)
Jednotková cena:
79,10 € / 1 ks
Množstvo
+
−
Do košíka
Kód:
11-7203-7277
Univerzálny tanier 23 x 13 cm Afina
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(
3 ks
)
25,20 €
Jednotková cena:
25,20 € / 1 ks
Množstvo
+
−
Do košíka
Kód:
10-4293-3570
Čajník so sitkom 0,42 l Afina
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(
1 ks
)
87,90 €
Jednotková cena:
87,90 € / 1 ks
Množstvo
+
−
Do košíka
Kód:
10-4293-0630
Cukornička 0,09 l Afina
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(
1 ks
)
21,90 €
Jednotková cena:
21,90 € / 1 ks
Množstvo
+
−
Do košíka
Kód:
10-4293-0960
Mliečnik 0,17 l Afina
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(
1 ks
)
21,90 €
Jednotková cena:
21,90 € / 1 ks
Množstvo
+
−
Do košíka
Kód:
10-4293-0780
Akcia
Pohár Latte macchiato 0,25 l, 2 ks Artes. Hot&Cold
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(
1 ks
)
35,10 €
43,90 €
(–20 %)
Jednotková cena:
17,55 € / 1 ks
Množstvo
+
−
Do košíka
Kód:
11-7203-8099
Akcia
Hrnček Latte macchiato 0,36 l, 2 ks Art. Hot&Cold
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(
2 ks
)
37,70 €
47,20 €
(–20 %)
Jednotková cena:
18,85 € / 1 ks
Množstvo
+
−
Do košíka
Kód:
11-7203-8088
Akcia
Šálka Latte macchiato 0,25 l, 2 ks Artes. Hot&Cold
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(
2 ks
)
35,10 €
43,90 €
(–20 %)
Jednotková cena:
17,55 € / 1 ks
Množstvo
+
−
Do košíka
Kód:
11-7203-8089
Akcia
Espresso šálka 0,06, 2 ks Artesano Hot&Cold Bever.
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(
2 ks
)
26,30 €
32,90 €
(–20 %)
Jednotková cena:
13,15 € / 1 ks
Množstvo
+
−
Do košíka
Kód:
11-7203-8084
Akcia
Pohár na kávu 0,18 l, 2 ks Artes. Hot&Cold Bever.
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(
1 ks
)
30,70 €
38,40 €
(–20 %)
Jednotková cena:
15,35 € / 1 ks
Množstvo
+
−
Do košíka
Kód:
11-7203-8095
Akcia
Kávová šálka 0,18, 2 ks Artesano Hot&Cold Beverag.
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Dostupné u Villeroy & Boch
30,70 €
38,40 €
(–20 %)
Jednotková cena:
15,35 € / 1 ks
Množstvo
+
−
Do košíka
Kód:
11-7203-8085
Akcia
Cappuccino hrnček 0,25, 2 ks Artesano Hot&Cold Be.
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(
2 ks
)
35,10 €
43,90 €
(–20 %)
Jednotková cena:
17,55 € / 1 ks
Množstvo
+
−
Do košíka
Kód:
11-7203-8096
Akcia
Cappuccino šálka 0,25, 2 ks Artesano Hot&Cold Bev.
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(
1 ks
)
35,10 €
43,90 €
(–20 %)
Jednotková cena:
17,55 € / 1 ks
Množstvo
+
−
Do košíka
Kód:
11-7203-8086
Pohár na biele víno 0,125 l, 4 ks Afina
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(
3 ks
)
54,90 €
Jednotková cena:
13,73 € / 1 ks
Množstvo
+
−
Do košíka
Kód:
11-3721-8120
Ovládacie prvky výpisu
Načítať 24 ďalších
Stránkovanie
Nachádzate sa na strane 5 z 42.
1
5
42
989
položiek celkom
Hore